Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
(22.02.2013, 13:22)Dumbass_CZ Napsal(a): Prázdná citace se používá, pokud citujeme někoho, kdo je mimo fórum nebo nějakou stránku.
Proč se tedy nesmí používat ? Je v něčem problém ? Používá jí zde někdo blbě, nebo jen Refly neví, co ještě pro fórum udělat ? Rainbowlaugh

Samozřejmě jde především o to, aby uživatelé věděli kdy mají citaci použít a kdy ne.

Nicméně jeden uživatel tady opakovaně citoval příspěvky z fóra, ale používat ty základní citace - takže jsi nevěděl koho vlastně cituje. Tak jsem to tam dopsal a poslal mu PM... Ajsmug

Ale trošku jsem to tedy upravil, viz http://bronies.cz/Vlakno-Jak-spravne-pou...#pid114165 Pinkiesmile
Odpovědět
Jojo, objasněno. Dík Pinkiesmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Já zas nechápu, proč je nutný citovat celej příspěvek. Když chci reagovat třeba jen na jednu větu/odstavec z dlouhýho příspěvku, tak je mnohem přehlednější citace pouze inkriminovaný části. Hned bude jasný na co reaguju a nebude nutný to v citaci hledat. V pravidlech by to IMHO mělo být přesně naopak, než jak to je teď. Znám fóra, kde se to tak praktikuje. BTW co když dlouhej příspěvek rozsekám na několik částí a na každou budu reagovat zvlášť? A třeba ani ne na vše co v příspěvku je? Vše bude jako řádná citace se jménem, časem a odkazem na původní příspěvek (zelená šipka).

Refly Napsal(a): Pokud citujete nějaký příspěvek, tak ponechte úplnou citaci.
Získáte ji např. tlačítkem Odpovědět u daného příspěvku

(Ha! Zjistil sem, jak správně citovat příspěvek ze zamčenýho vlákna Twilightsmile Teda je to bez času, ale to snad nevadí. Případně tam hodím čas z jinýho příspěvku Rainbowlaugh Toho si určitě nikdo nevšimne.)

Kód:
[quote='Refly' pid='114165']
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Je to tak jak píšeš - úplnou citací je myšlena citace včetně té její hlavičky, upraveno.
Samozřejmě použití pouze části citace je vítané. Jenže dost lidí neumí ani správně citaci použít, natož aby citovali pouze části příspěvků nebo dělili jednu citaci na více částí. Obvykle totiž umažou nějakou quote značku (nebo alespoň její část) a pak citace nefunguje vůbec... Ajsmug

Takže ať se naučí používat alespoň kdy (a co) citovat a kdy ne. Pinkiesmile
Odpovědět
Ještě bych poprosil o jednu malou úpravu.

Refly Napsal(a): Získáte ji např. tlačítkem [Obrázek: postbit_quote.gif] u daného příspěvku

dateline se pokud vím jinak získat nedá. Tu číselnou šifru sem nepochopil.

pid se dá vytáhnout z odkazu s číslem příspěvku vpravo nahoře. Třeba by se dalo zmínit, že by bylo vhodný to udělat, když někdo chce citovat příspěvek ze zamčenýho vlákna. Samozřejmě by to nebylo povinný, ale jen žádoucí.

EDIT: V prvním příspěvku by mohlo být zmíněno, že pokud v příspěvku není uzavřenej tag, tak se jeho obsah nezobrazí. Dá se zobrazit jen jeho kód po kliknutí na [Obrázek: postbit_quote.gif].
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Hotovo... Pinkiesmile
Odpovědět
Hele nešlo by udělat to, aby to nebylo to hodnocení Ajsleepy" Co jsem si všimla plno lidí to pobuřuje a je to tu naprd Ajsleepy" Tedy mě to hlevně štve, že udělám jen jednu věc... cve spod se klidně omluvím od příspěvěk níž a hnedka to je útok na mě.... to je už moc....

EDIT:
Nebo nešlo by aspoň mě vynulovat hodnocení bo já nwm.... nechci nikomu nic udělat.... Poslední dobou jsem na práškách z nervu a furt se hroutím.... za to se omlouvám...
Odpovědět
Nie, nešlo.
Pokiaľ si myslíš že ti nejaké hodnotenie bolo udelené neopodstatnene, prosím napíš niekomu z moderátorského tímu (napr. mne) a môžem to prešetriť. Zneužitie systému hodnotenia môže viesť k bodom upozornenia.

Mimochodom, naozaj si myslíš že keď niekomu vynadáš do debilov kvôli tomu, že sa mu nepáčia tvoje OC, zostane to bez reakcie? V skutočnosti je to proti pravidlám fóra.
FCAf5ad A+ C** D H+ M-- P R- T++ W-- Z- Sm RL-* a# cn+++ d+ e- f+ h* iwf+++ j p sm#
Skloňujte Kiraa podľa předseda/hrdina Ajsmug
Odpovědět
Jak si tak čtu poslední dvě negativní hodnocení, tak mám pocit, že chyba nebude v existenci hodnocení uživatelů. Pokud tady člověk opakovaně dostává negativní hodnocení, tak by se místo snahy o jejich smazání měl zamyslet nad tím co dělá špatně. Zpětná vazba je užitečná a nevyplácí se ji ignorovat nebo proti ní dokonce bojovat. Negativní hodnocení nebejvá běžný ani bezdůvodný. Jestli seš na prášky a víš že vyvoláváš konflikty, tak se zkus zamyslet nad tím, jestli má smysl takový příspěvky odesílat a narušovat jimi zdejší diskuze. O jakej příspěvek, za kterej ses omluvila, šlo?

Pro všechny platí stejná pravidla. Jak se začnou dělat výjimky, tak to nedopadne dobře. Nejdřív bude jedna, pak pět... A proč ona dostala výjimku a já ne? To je nespravedlivý! Tohle se bude zodpovědným osobám těžko obhajovat.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
(24.02.2013, 02:55)Kiraa Napsal(a): Nie, nešlo.
Pokiaľ si myslíš že ti nejaké hodnotenie bolo udelené neopodstatnene, prosím napíš niekomu z moderátorského tímu (napr. mne) a môžem to prešetriť. Zneužitie systému hodnotenia môže viesť k bodom upozornenia.

Mimochodom, naozaj si myslíš že keď niekomu vynadáš do debilov kvôli tomu, že sa mu nepáčia tvoje OC, zostane to bez reakcie? V skutočnosti je to proti pravidlám fóra.


neříkám nespravedlivě, ale jen jsem se chtěla zeptat no ^^" nemyslím to vůbec ve zlém ^^"
Ale já bych nenadávala kdybi to bylo k tomu navíc tak hnusně napsané jako úplná urážka.... kdybi to byla jen običejná klasická kritika s nákou výtkou tak to beru s klidem....


(24.02.2013, 03:06)Xeelee Napsal(a): Jak si tak čtu poslední dvě negativní hodnocení, tak mám pocit, že chyba nebude v existenci hodnocení uživatelů. Pokud tady člověk opakovaně dostává negativní hodnocení, tak by se místo snahy o jejich smazání měl zamyslet nad tím co dělá špatně. Zpětná vazba je užitečná a nevyplácí se ji ignorovat nebo proti ní dokonce bojovat. Negativní hodnocení nebejvá běžný ani bezdůvodný. Jestli seš na prášky a víš že vyvoláváš konflikty, tak se zkus zamyslet nad tím, jestli má smysl takový příspěvky odesílat a narušovat jimi zdejší diskuze. O jakej příspěvek, za kterej ses omluvila, šlo?

Pro všechny platí stejná pravidla. Jak se začnou dělat výjimky, tak to nedopadne dobře. Nejdřív bude jedna, pak pět... A proč ona dostala výjimku a já ne? To je nespravedlivý! Tohle se bude zodpovědným osobám těžko obhajovat.

Já se snažím dělat vše jak se má, ale vždy když udělám něco vlastního a hodík tu sem hnedka se na mě všeci vrhnou a nadávají na to a já nwm co.... Pokud to udělám pro někoho tak hnedka jak je to pěkné a já nwm co..... Prostě jak to říct.... když mám něco vlastního z hlavy tak jen začnou nadávat... to je vše....
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 11 host(ů)