Hodnocení tématu:
  • 12 Hlas(ů) - 3.17 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Froldovy patlaninové pokusy
Když ty sis o to tak hezky říkal. To by byl přímo hřích toho nevyužít Pinkiehappy
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Ona Miss Rarity na nějaké cicmání není Twilightsmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Já ani nevím co jsem kreslil, důležité pro mě je, že je to poník a bylo to na tabletu Rainbowlaugh

[Obrázek: ponk.png]
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
A hele ono to už dokonce má přirozenější anatomii! Rainbowlaugh GJ! Jen ten krk to trochu kazí Pinkiesmile
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Byl jsem zvyklý dělat Celestiin labutí krk, takže to bude trochu trvat Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Je to vtipný, ale hodně roztomilý! Rainbowlaugh
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
(24.02.2013, 21:03)Frolda Napsal(a): Byl jsem zvyklý dělat Celestiin labutí krk, takže to bude trochu trvat Rainbowlaugh

Nic si z toho nedělej, mě trvalo roky, než jsem se odnaučila svým elfkám kreslit nepřirozeně dlouhé krky. Když ono to vždycky vypadalo tak elegantně...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Heh, a já si říkal, kde byla Rarity v S3.
Odpovědět
Po dlouhé době jsem byl zase u tabletu a chtělo se mi kreslit. Vzal jsem si vektorovou předlohu, kterou jsem překreslil (ne obkreslil) a vybarvil. Má to chyby a ještě mi nejdou rovné linky, ale co. Mně se to líbí

[Obrázek: rarityhotovo.png]
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
dobrý to je Pinkiesmile ale asi by to chtělo jinou barvu hřívy
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: