Hodnocení tématu:
  • 23 Hlas(ů) - 4.48 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luna Club
Ale houby. Nezapomeň, že naše... Wuna wuwz spidewz. Twilightsmile
...so we wuw spidewz, too Rainbowlaugh

Jasně, že pavouk nebude nikdy tak roztomilej, jako koťě
Dejme tomu, že koťě vezmeme jako jednotku roztomilosti a míč je konstanta.

Pavouk * Míč = 0.8 kotě

...což není špatný.
Dokonce má pavouk dvakrát tolik chlupatejch nohou, jak koťě a čtyřikrát tolik očí, pokud to bereš jako plus.
Zase na druhou stranu nemá uši na drbání, ale vyčítat mu to, to by byla diskriminace, ne?
Odpovědět
[Obrázek: my-little-pony-friendship-is-magic-brony...re-us1.gif]
Odpovědět
Já mam pocit, že Luna je na sladký. Chlupy hrozně lezou do zubů Rainbowlaugh
Odpovědět
No vida. Luna by mohla mít za svého mazlíka roztomilého pavouka Pinkiesmile

To by bylo cool! Akorát by se už asi Pinkie Pie od té doby zdržovala mimo její prostor. Všichni víme, jak dopadlo Crankeyho tupé, když si to Pinkie spletla s pavoukem že? Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Tak NMM víceméně má pavouky jako mazlíčky.
Ty Lunini asi budou jen mít větší oči a menší kusadla...
Odpovědět
^_^ joined fanclub


BITCH!
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
(24.02.2013, 21:43)krysohmyz Napsal(a): Dokonce má pavouk dvakrát tolik chlupatejch nohou, jak koťě a čtyřikrát tolik očí, pokud to bereš jako plus.
Zase na druhou stranu nemá uši na drbání, ale vyčítat mu to, to by byla diskriminace, ne?

Záleží na velikosti pavouka Applejackunsure Ty maličký mě nebaví ani zabíjet, je jich prostě moc Ajsleepy Ale pavouček větší než 3cm Twilightsmile

No, prošel jsem takovým obdobím, kdy jsem se ho snažil rozpustit v koncentrovaném roztoku hydroxidu sodného Rainbowlaugh Naštěstí u mě tyto sadistické choutky byly rychle potlačeny a obětí se stal jen jeden utopenec (jo, nerozpustil se Raritydespair)

Co se týče očí... kdyby měl očíčka jako já Rainbowkiss ale nemá Ajsmug
A nohy...o těch radši mluvit nebudu Rainbowlaugh

Plus poznámka: skutečně nemám rád kočky, kocoury ani koťata. Ajsmug
Odpovědět
Aha, tak to chápu. No já věci nezabíjím (smějte se mi, ale vynáším ven mouchy, když mě budí) ale uznávám, že pro spoustu lidí je vraždění pavouků terapie.
A kotě jsem použil jen pro příklad. Klidně si dosaď štěňátko, vydřátko, delfíňátko, nebo malýho Antaria. Jen jsem se snažil poukázat na fakt, že Luna má pavouky ráda, takže bychom si radši měli dávat sakra pozor při vysávání Rainbowlaugh

EDIT: A louhy ti na pavouka nebudou fungovat, protože má moc tvrdý chitinový brnění, který se nerozpouští. Když už, tak musíš použít nějakou silnější kyselinu. Ty ho alespoň vysuší a mumifikují Raritywink
Odpovědět
Ja mám rád pavúky, a to z jedného dôvodu: žerú komáre.
Nepriateľ môjho nepriateľa, je môj priateľ.

krysohmyz: nie si jediný, aj ja radšej vyháňam háveď von než ju zabíjať Twilightsmile okrem komárov, tých by som aj atómovkov pozabíjal.
Odpovědět
Když je komár potichu, klidně ho nechám napít. Naštve mě jenom, když bzučí jak idiot a nenechá mě vyspat Rainbowlaugh
A ano, pavouky mám fakt rád, nejen jako "nepřítele mého nepřítele" ale jako kolegu lovce Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)