Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
[spoiler: Co takto?]
Odpovědět
Nedalo by se udělat, že když človek najede na ten text tak se mu odkryje celý? Nebaví mě to celé odkrývat. Doufám že pochopíte co jsem myslel Pinkiesmile
Sub specie aeternitatis        
Veritas et scientia
Live long and prosper
Sekční moderátor
Odpovědět
Pomocí JavaScriptu by se to dalo udělat - ale už se na to taky někdo ptal - nechceme, aby se text ihned celý odkryl jen proto, že po něm (mnohdy i nechtěně) přejedeš myší... Ajsmug

Malý "hack" - můžeš si stisknout CTRL+A Rainbowlaugh (popř. PTM -> Vybrat vše)
Odpovědět
(05.03.2013, 22:05)tom8811 Napsal(a): Nedalo by se udělat, že když človek najede na ten text tak se mu odkryje celý? Nebaví mě to celé odkrývat. Doufám že pochopíte co jsem myslel Pinkiesmile

Už jsem to, myslím, jednou requestoval a bylo to zamítnuto. Vyřešil jsem si to u sebe jednoduše pomocí User-CSS:
Kód:
span[style="color: black; background-color: black;"]:hover {
    color: rgb(255,255,255) !important;
}



Ten text by ale taky šel vyřešit pomocí CSS, ovšem první krok by se musel udělat na straně fóra. Text by se musel zrušit v markupu a vložit před spoiler pomocí CSS jako generovaný obsah, který by se dal overridenout uživatelským CSS, vadí-li někomu. To je ale možná zbytečně složité a píšu to sem jen proto, že mě to prostě napadlo. Jinak zrovna tohle je mi docela jedno Ajsmug

PS: bodlo by, kdyby u všech těchle přidaných fíčurek byly přidané class atributy, nemuseli bychom to pak bastlit takovými ošklivými identifikátory Raritywink
Odpovědět
(05.03.2013, 21:48)Refly Napsal(a): [spoiler: Co takto?]

[spoiler: {skrytý text}]?
[spoiler:] {skrytý text}?

Jinak současná varianta je IMHo mnohem lepší než to co tu bylo původně.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
(05.03.2013, 21:48)Refly Napsal(a): [spoiler: Co takto?]

Výborné, teď to vypadá mnohem lépe.
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
Odpovědět
(06.03.2013, 00:42)Xeelee Napsal(a): [spoiler: {skrytý text}]?

Ano, to se mi líbí asi nejvíc - nastaveno... Pinkiesmile
Odpovědět
mám pripomienku k mazaniu príspevkov v topicu Vaše fotka (neviem kam inam by som ju napísala, lepšie miesto mi nenapadlo). Ide o to, že si nemyslím, že niektoré príspevky mali byť zmazané. Áno, to vlákno je hlavne na vkladanie fotiek a bolo tam veľa offtopicu... Komentovanie fotiek ale za offtopic nepovažujem. Takže ma zaujíma, prečo boli vymazané niektoré príspevky, ktoré fotky komentovali a iné príspevky boli ponechané?
nezdá sa mi to fér, tak som sa musela ozvať Twilightsmile
Odpovědět
Vcera jsem dostal hlaseni, ze v tematu vase fotka je neskutecny bordel a spam. Postoupil jsem to Kubajzovi, ktery se s tim vyporadal. V tom mnozstvi bordelu jaky tam byl, je mozne, ze se uklikl. Nicmene opravdu je ciste na modovi, aby posoudil relevantnost prispevku.
Odpovědět
ok, ďakujem za reakciu
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)