Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PinkPoo Gif Animace
#11
Wtf já to fakt dělal klidně sem prihodim složku se všemi nakreslenymi obrazky

jestli mi neveris tak nápis co mam udělat za gif a udělám.
Odpovědět
#12
No né brácho, rozložené do frameov, to je do posledného pixelu to isté a dátum 31.1.2012 je vznik originálu ... nepopieraj pravdu a uľahči si to tým, že nám nebudeš klamať.
http://ract.homeftp.net/users/michael/da...e_0007.jpg
http://ract.homeftp.net/users/michael/da...e_0012.jpg
ak chceš tak to ešte môžem zväčšiť a otočiť nech je to vidieť.

Evidentne túžiš po tom stať sa populárnym svojou tvorbou. Toto je možno rýchla cesta za slávou, ale zlá cesta. A keď dospeješ tak pochopíš, že úplne zbytočná.

Ak to chceš skutočne niekam dotiahnúť, tak musíš zainvestovať vlastnú námahu a pracovať na sebe. Nikto koho vidíš niečo zaujímave tvoriť, či sú to poníci alebo niečo iné z neba učený nespadol a trvalo im kým sa dostali na úroveň kde sú. Ak po tom túžiš tak tvor a zlepšuj sa, a nie privlastňovať si prácu iných.
DABASteam


Odpovědět
#13
Kdyz sem se koukl jsou v nasech obrazcich rozdílí on ho má rozpracovanejsi to musim uznat sou dost podobně to je taky pravda ale to ze tenuj sem udělal já si za tým stojím strávil sem na tým cely den. A dělal sem ho nám co by jak potřeboval za důkaz ale jestli je nějaký způsob jak ti to dokázat tak napis jak mam všechny data co sem vytvorl v PC .
Odpovědět
#14
Můžeš prosím ukázat kde jsou ty rozdíly? Pinkiehappy Docela by mě to zajímalo.
Odpovědět
#15
Mám před sebou oba gify rozložené na framy.
Číslo framu tvého obrázku : Číslo framu originálu z DA které jsou totožné

0:4
1:6
2:7
3:8
4:9
5:10
6:11
7:12
8:13
9:14
U framu 9 jsi zapoměl originál otočit, Pinkie se ti tam kouká opačným směrem než v ostatních.
10:15
11:16
12:17
13:18
14:19
15:20
16:21
A tady screenshot. Vlevo originál.
[Obrázek: FSav1PO.png]

Myslím že jsem našel tvůj další gif ještě předtím než jsi ho udělal Pinkiesmile


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#16
To nemá cenu vysvětlovat tak OK když neverize. Tak mi rekbete co mam udělat za gif jakejkoliv já ho pro vás udělám Verne tohle jako Plag i lfyz já vím ze neni. Chci jen abych nebyl to za co sem byl teď označení.
Applejackunsure
Odpovědět
#17
Tak a dost!
Tím že to nepřiznáš a zapíráš navzdory zjevnému důkazu se jen v komunitě ztrapňuješ víc a víc.
Ale proč ne, když tě baví vypadat jako sprostý plagiátor ještě víc, prosím. Zahrajeme si tradiční hru: Najdi 10 rozdílů. Pak nám ještě můžeš říct, který z obrázků je tvůj a který je z toho gifu co „je propracovanější, ale vypadá jinak“. Jako autor bys to měl poznat na první pohled. Jediná úprava z mé strany bylo zvětšení originálu na velikost tvého gifu.

[Obrázek: uKer5fm.png]
Odpovědět
#18
Říkám berme to ako plag a navrhněte mi co mam udelat ať ukážu ze umím gifi
Odpovědět
#19
Udělej Octavi, jak dělá hvězdu. To tu tuším nikde není Ajsmug
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
#20
Udělej nám nějakou animaci sám, podle sebe a bez kopírování ostatních.
Pro inspiraci třeba:
[Obrázek: 1331820751386.gif?m]

Třeba nám nakonec dokážeš, že jsi schopný vlastní animaci udělat.

Edit: Hmm koukám že jsem pomalý Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)