Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Mám takovou drobnou připomínku. Nejsem perfekcionista, nebo tak něco, ale odpočítávání na Double Rainboom ukazuje o 12h jiný čas než na ofiko stránce Pinkiesmile A ono poledne a půlnoc je trošinku rozdíl Pinkiesmile

Edit: tady to ukazuje o 12h méně
Odpovědět
Mno, není to asi tím, že jsme v jiném časovém pásmu ? Jinak nevím Rainbowlaugh

PS: Je to o 13 hodin ! Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Časový pásmo je ukradený. Odpočítávání musí ukazovat vždy stejně. A i kdyby. NYC je posunutý o 6 hodin, v kontinentální Americe jsou 4 časový pásma Eastern, Central, Mountains (kde sou jakýsi čachry s daylight saving) a Pacific. Tj. max posun o 9 hodin. Případně Hawaii je posun o 11h. Takže to nevychází ani v jednom z těch jedna, dva, tři, pěti případů Rainbowlaugh A 12/13h od nás žádná obydlená oblast prostě neni Rainbowlaugh
(omlouvám se za přednášku, ale mám tendence všechno rozebírat a dokazovat Pinkiesmile )
Odpovědět
Jojo, tak to bude chyba ... (Že by ? Rainbowlaugh) ... asi na straně Reflyho Ajsmug
Já neměl zrovna čas si čas ověřit, takže nevím
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(08.03.2013, 21:19)Tom0147 Napsal(a): Mám takovou drobnou připomínku. Nejsem perfekcionista, nebo tak něco, ale odpočítávání na Double Rainboom ukazuje o 12h jiný čas než na ofiko stránce Pinkiesmile A ono poledne a půlnoc je trošinku rozdíl Pinkiesmile

Edit: tady to ukazuje o 12h méně

Díky za upozornění, +1 Ajsmug

Dával jsem sem ten odpočet, když ještě na oficiálních stránkách nebyl a nevěděl jsem tedy do kdy ho mam přesně nastavit. Tak jsem to prostě nechal do půlnoci s tím, že to později upravím - přenastaveno. Pinkiesmile
Odpovědět
Díky za rychlou úpravu Pinkiesmile
Odpovědět
Flaiming Napsal(a): Změna v pravidlech pro přidávání loga - používejte formát JPG, protože PNG obrázky generují moc velký traffic (zatěžuí hodně síť). Použijte kompresi 90%, to bude stačit.


To se mi zdá jako ne příliš užitečné omezení - pro některé obrázky může být efektivnější třeba formát GIF (třeba tohle - a když se k tomu poslepování vektorů nepřidá nějaký photoshop magiks navíc, bude to IMHO více případů). Spíš si myslím, že bys měl zadat nějakou maximální velikost souboru, případně to formulovat jako "používejte v daném případě nejefektivnější typ komprese" Pinkiesmile
Odpovědět
Jde předpokládám jen o velikost obrázku. PNG na rozdíl od JPG umí indexaci. GIF je pouze indexovanej (bez možnosti nastavení) a mrší kvalitu obrázku. Jo a JPG neumí alfa kanál.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Největší smysl by dávalo omezení velikosti obrázku.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Máte pravdu, nejlepší bude omezit tu velikost. Měním tedy na "Použijte jakýkoli obrázkový formát, ale výsledná velikost souboru musí být pod 300kb."

Jestli to bude stačit se ukáže časem, kdyžtak se se ten strop ještě upraví.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 13 host(ů)