Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.86 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Octavia fanklub
#71
[Obrázek: music_theory_by_sosweetntasty-d4s7lom.jpg]

Taking a pony meme, making it instrumental thus removing the pony, and reinserting the pony back in by saying it's Octavia related. Clever.

Na Pony+ sem rozpoutal Tavi time Twilightsmile
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#72
tyyy vado tak to je nejlepší avast verze jakou sem prozatím slyšel
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
#73
(09.03.2013, 19:34)Geeshta Napsal(a): No Octacorn! Corwine... to snad ne Fluttercry

Muhehe, why not? Btw, dneska jsem viděl alicorn verzi Toma (Tomicorn) - což je kámen do kterého se zamilovala Rarity v dvojdíle s Discordem Pinkiesmile
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
#74
Myslíš tohodle nebo tohodle? Twilightsmile

Přihodím pár obrázků:
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#75
(11.03.2013, 00:12)Corwin Napsal(a): Muhehe, why not? Btw, dneska jsem viděl alicorn verzi Toma (Tomicorn) - což je kámen do kterého se zamilovala Rarity v dvojdíle s Discordem Pinkiesmile
Díky za vysvětleni, ale zapomněl ses zmínit že to bylo v MLP:FiM a že Rarity je ta bílá s modrou hřívou Rainbowlaugh
Odpovědět
#76
[Obrázek: bronycon_s2012_p8__octavia_by_pustulioooooo-d59jf6l.png]
Odpovědět
#77
Discordiane, ty obrázky... Pinkiesick no nic moc Twilightsmile Ale snaha se cení Ajsmug
Odpovědět
#78
Promiň
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#79
Twle Discordiane tos nemusel mazat, mě se naopak moc líbily Twilightsmile
Odpovědět
#80
Tak to nahoď ty, to bude lepší Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)