Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Rainbow Dash políbí Derpinga.. Několikrát.. Na rty.. Na krku..... Na tváře... Twilightsmile
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
koho zajíma kdo leze na kpec když se může dívat ja Dashie leze po Derpingovi Pinkiehappy
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
( uz me fakt nic nenapada Rainbowlaugh o R34 psat neumim, but try Twilightsmile)
Derping to oplaci, a samou nahodou priletel Drakeuv popkorn, takze je jidlo.
Dash se zvedla, chytla HerrDerp. Derpinga za ruku a...(Rozkrajime dej!Pinkiecrazy)
Odpovědět
Bože...
Odpovědět
(Nahodou se kopec rozctvrtil! Bah! Jsou z nej BenatkyRainbowlaugh Takze, kdo chce jakej usek?Pinkiecrazy)
Odpovědět
Právě jsem dostal povolení od taváriše Derpinga.... Takže si jdu hrát...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
See the light's! Holly shit...It's Midnight Riders! God that's best metal band ever! Start concert guys! We've got a big work here!
*Plays "One bad Man (Or Drake?Pinkiecrazy)*
Oh my god! That's the biggest firework concert i ever seen!
*Nick*
Shut up coach.
*Coach go away from TV*
Rainbowlaugh
Odpovědět
Jednotky Spetsnaz pod velením J_manTa zabrali kopec. Teď to zkuste dobít Rainbowlaugh
suh dud
Odpovědět
Warning.. Soft R34.. Možná... We'll see.

Dashie vzala Derpinga za ruku a vedla jej do chatky, kde jsem se nalézal já a Fluttershy. Jen co přišli, vyhnali nás. Nám to nevadilo.. Procházka neuškodí. Když konečně měli soukromí, derping vzal Drejkúv popcorn a začal jej jíst. Ŕainbow Dash byla sice nadržená, ale taky se styděla. Přecijen.. Derpinga moc neznala tudiž nevěděla co od něj čekat. Jak bude reagovat na to, co s ním má v plánu. A Derping měl taky strach. Když viděl v jakém je RD stavu... ´Vúbec nebyl připraven na to že potká svúj sen. Kdo by nebyl rád, když konečně potká někoho, koho miluje. Ale derping měl strach.

''takže... Co chceš dělat?'' Zeptal se Derping.''zatím nevím.'' odpověděla dashie a sedla si na zem. Derping začal: ''Rainbow.. Já.. Já ti musím něco říct.'' a rainbow zpozornila. ''mluv. Vyslechnu cooli.'' odpověděla. ''dobře..'' řekl nervózně derping a začal. ''víš, Rainbow... Já tě znám dlouho bez tvého vědomí a... Co to melu.. Zkrátka se mi moc líbíš a...'' a rainbow se poněkud začervenala. ''pokračuj...'' řekla. ''je těžký
to říct... Nikdy jsem si nemyslel že tě potkám.'' řekl opět nervózně derping. ''prostě mi to řekni.'' řekla Rainbow a dala Derpingovi pusu na tvář aby se uklidnil. ''víš... Já.. Já tě... Miluju.'' řekl poněkud potichu Derping. Rainbow se jakoby sekla. ''M...Miluješ?'' řekla koktavě. ''ano. Nevadí ti to? Já.. Klidně hned vypadnu a..'' nedořekl, protože jej Rainbow přerušila. ''Nikam! Tady budeš. Nikdy jsem nikoho neměla. Nikoho komu by na mě záleželo tak že by mě miloval. Uh.. Já tě ale moc neznám... Uvidíme..'' řekla. ''uvidíme...?'' zeptal se nechápavě derping. Rainbow jej políbila na rty a řekla: ''nepej se... A pojď.'' a vzala jej za ruku do nejbližší postele....
Tak... Na R34 nedošlo... Vím, že je to blbost ale... Rainbowlaugh
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
*2 days after the first infection.*
Coach! Don't play that fuc*ing game! L4D2 isn't real, it's video game, no reality.
*Coach go to scout and take his pancakes and go back to TV*
Ha! Tank! Go Nick! You can kill him! Oh nick...wait, you're Bill! In Dead Center?
*Coach set TV off and see theilustration on game.*
Troll 4 Dead 2.
This game contains Drake's trollware! Extremely dangerous if you don't have Avast! AntiDrakuus.

I wanna this! On a real meeting! Rainbowkiss

Ten konec Rainbowkiss...! Rainbowlaugh Good! Presne takhle bych se zachoval!AjsmugRainbowlaugh

That end Twilightblush.
If you wan't, continue Ajsmug.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)