Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Příběh o hrdinném Chocapicu

Ráno jsem se probudil jako Chocapic, ale nikdo mi nerozuměl. Pro mé překvapení jsem neměl ani nohy ani ruce. Bohužel pro mě si mě všimla Derpy. Vzala mě do zubů a letěla se mnou ke svému Muffinu, aby nás oba zhltla. Muffin tam tak rezignovaně seděl a smutně na mě koukal. "To jsme teda v pěkné kaší" řekl Muffin. Já jen zarytě mlčel. Naštěstí pro nás si Derpy vzpomněla, že nechala tajnou přísadu Granko ležet u sebe doma a tak zase odletěla. "Co budeme dělat?" Zeptal jsem se Muffina. "Nic. Nemá to cenu. Již jsem zkoušel utéct, ale bez rukou a nohou to nejde. Vždycky mě najde". "Přece nás nemůže jen tak sníst!" Oporoval jsem mu. "Pojď zkusíme sko...." V tu chvíli se ale objevil pan Tau. Dvakrát poklepal na svojí buřinku a udělil nám končetiny! Ani jeden z nás nečekal a s poděkováním jsme začali utíkat. Naneštěstí se zrovna vracela Derpy. Snažili jsme se utíkat, ale Derpy, (i když bourala) byla příliš rychlá. Napadl mě jediný způsob jak z toho ven. Zařval jsem na pana Tau a doufal, že mě ještě uslyší. " CHCI BÝT MUFFINEM!" a pop! Byl ze mě muffin. "Útikej Muffine! Já ji zdržím!". Muffin se slzou v očích odpoveděl. "Nedělej to... jsi můj jediný přítel!". "A proto to musím udělat" odvětil jsem. Bez jediného mrknutí jsem se otočil a rozpřáhl ruce. Netrvalo dlouho a byl jsem v obětí Derpy. "Jak můžeš.." Zeptal jsem se Derpy. Ta mi ale neodpověděla. Jen se usmála a zakousla mě. Muffin se slzou v očích však utekl. Zastavil se na slibně vyhlížejícím kopci. K jeho štěstí si však všiml, že se pod ním slézají poníci všech velikostí a barev. Vytasil meč a zakřičel do větru "Budu bojovat do posledního dechu!.... Tohle je pro tebe... můj Muffiní příteli."

END

Můj vlastní přiběh mě rozesmutnil.. Rainbowlaugh heh.


EDIT: Na kopec se dostal Muffin! Takže jsem snad splnil pravidla. Pinkiesmile
EDIT No.2: Odfiltrovány chyby a nesouvislosti. (still work in progress) - bože... nemůžu jíst muffiny, soucítím s nimi! Rainbowderp
EDIT No.3: Děkuji všem za pluska! :3 Opravdu si toho vážím.
“Time you enjoy wasting is not wasted time.”

― Marthe Troly-Curtin, Phrynette Married



Mr-Xin
Odpovědět
Da Fuq?! Rainbowlaugh
+1 Rainbowlaugh

*Derping po "te" noci zapina televizi, s Dashie na nem lezici a sleduje jak se ostatni melou o kopec.*
Odpovědět
(mám napsat pokračování? Rainbowlaugh)
“Time you enjoy wasting is not wasted time.”

― Marthe Troly-Curtin, Phrynette Married



Mr-Xin
Odpovědět
jasně a čim dřív tím líp
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
Vracím se po dlouhé noci strávené v lese s Fluttershy na chatu...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
*Derping s Dashie vidi someho s Fluttershy jak prichazi v nejnevhodnejsi chvily, ale nevsimaji si jich a jdou do jineho pokoje.*
Odpovědět
A ja jdu nakopec s legii nauberchargeovanych teček.
A dobyl jsem ho.A nechal ho naplni teckami ktere jsem pak vymazal a tudiz kopec zmizel navzdy.
Odpovědět
Z kopce jsou prece Benatky Pinkiesick...
Odpovědět
z kopce je i radioaktivni místečko s pěknou jeskyní kde pořad přebyvám Rainbowlaugh
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
Znova Twilightangry2 Z kopce JSOU Benatky!!! Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)