Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Super, už jsem chtěl o Tapatlak napsat xD

Odesláno z mého PC Pinkiesmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
To tlačítko pod příspěvkem by se nemělo jmenovat Odpovědět. BFU vidí Odpovědět, BFU chce odpovědět -> BFU zmáčkne odpovědět. A pak tu máme hromady zbytečnejch citací.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Zmok: Njn, ono to má své pro a proti...Osobně to nemám moc rád, nicméně na většině fór to tak funguje. Umím si sice představit i lepší způsob (například, že by se neodkazoval celý text příspěvku, ale jen odkaz na něj), nicméně na to by se musel zase sehnat nějaký myBB mod.
Odpovědět
Ta funkce je stejná jako na jiných fórech, akorát tady to má špatný text - mělo by to být "Citovat" (nevím jak je to v originálu fóra, třeba jde jen o špatný překlad). Pinkiesmile
Odpovědět
Flaiming Napsal(a):...S tím souvisí, že jsme namísto počtu příspěvků u jednotlivých postů zobrazili reputaci uživatele...

Je možné, aby tam byl počet příspěvků i reputace?

Ten počet příspěvků mi docela chybí. Jak člověk prochází fórem, tak si do podvědomí dostane časem nicky uživatelů zároveň s jejich přibližným počtem příspěvků. Určitě je rozdíl, jestli má někdo 10 příspěvků nebo 200, zvláště když se již nepočítá off-topic. Je to takový základní ukazatel aktivity, to reputací nelze nahradit.

Tu reputaci hodnotím jako zajímavý nápad/pokus (i když se obávám, že to povede akorát k vzájemným sporům), ale ne na úkor zobrazení počtu příspěvků.

Edit: A samozřejmě otevírat si pořád každého profil je blbost... Pinkiesmile
Odpovědět
Refly: Ještě to zvážíme, v podstatě nejsem proti...Ono přecejen reputace je indikace trochu něčeho jiného, než počet příspěvků.
Odpovědět
Ukázaní reputace je určitě dobrý nápad. Reputace má vyšší hodnotu než počet příspěvků ....
Ale přece jenom je rozdíl mezi uživatelem, který má z 10 svých příspěvků 5 užitečných, než spammer, který má z 200 dobrých jenom 3 .....
Ale souhlasím s Reflem. Počet příspěvků je vizitka na každém fóru, a docela tu teď chybí ...
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Jsem rád, že je to pryč. Nemusíme se podvědomě kastovat podle toho, kdo má větší číslo. Výpovědní hodnotu to má možná v čase, jak kdo dlouho sedí nad fórem nebo jak je tu dlouho zaregistrovaný. Počet příspěvků mi připadá jako relikt z dávných dob, kdy se asi víc hrálo na statistiky.

Já jsem zaregistrovaný na spoustě fór, kde mám po pár příspěvcích, ale asi to neznamená, že když jich nemám hodně, tak jsem negramotný a nevím, jak fóra na internetu fungují Twilightsmile
Odpovědět
(16.05.2012, 08:59)Flaiming Napsal(a): Refly: Ještě to zvážíme, v podstatě nejsem proti...Ono přecejen reputace je indikace trochu něčeho jiného, než počet příspěvků.

Díky

(16.05.2012, 09:40)Dumbass_CZ Napsal(a): Ale souhlasím s Reflem.

Reflym/Reflyem, ale Reflem fakt ne, díky Rainbowlaugh
Popř. ...s tím, co napsal Refly...
Odpovědět
Ale ticho Refle Rainbowlaugh

sem pro obnovení počtu příspěvků - nejde tu o hunting, ale ted už mam zas bordel v tom kdo tu je dlouho a kdo ne ... trochu to pomáhá v přehlednosti a trochu jinak mluvim s někym kdo má 20 a 500 (víc toho o komunitě ví atd...) a pokud to nikomu nebude vadit, tak bych to vrátil
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)