Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
When I'm bored
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
To taky Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Ani nevím proč zrovna tohle.
Odpovědět
Viděl jsem ho na googlu, je to moc krásný avatar :3
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
Discordian: Z kud to jééé? Rainbowwild Se mi líbí šibalka! Rainbowwild

Geeshta: Asi kvuli PP :/
PNN = Pony nurse Nessie Twilightblush
Odpovědět
Pekne.....
Odpovědět
(21.03.2013, 14:49)Nessie Napsal(a): Discordian: Z kud to jééé? Rainbowwild Se mi líbí šibalka! Rainbowwild

To je z klipu k písničce Do the Evolution od Pearl Jam. Slečna Smrt. Rainbowlaugh
Přišla mi docela roztomilá, ale to video je hodně staré, takže kvalita obrazu není nic extra, tak jsem si ji jedno odpoledne takhle překreslil.

http://aolorn.deviantart.com/art/Do-the-...-312278537 Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
To je hustý. A navíc mám teď tvůj DA Rainbowlaugh

Rozhod sem se pro změnu, tamto bylo moc psycho Rainbowlaugh
Odpovědět
Užij si, před nějakou dobou jsem ze svýho DA smazal polovinu obsahu kvůli "standardům kvality" Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Geeshta: zabily Kennyho parchanti.
"Jediné, co vážně ohrožuje dominanci člověka na této planetě, je virus."
Joshua Lederberg, Ph.D, Laureát Nobelovy ceny

"Pošetilý byl ten člověk, jenž postavil svůj dům na písku"

Můj mozek je jako Bermudský trojúhelník. Informace jdou dovnitř, ale pak už je nikdo nikdy nenajde.

Spousta lidí je naživu jen proto, že je nelegální je zabít.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: