Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Změny sekcí na fóru
#21
Ty máš stejné pravidla jako já? :-o Rainbowlaugh

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
#22
O tempora! O mores! Nebudem sa opakovať, no to, čo sa na fóre v poslednom čase deje, je prinajmenšom smutné.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
#23
Člověk není dva dny on line a tady takové změny... to jsou věci, totok.
Ale myslím, že změny jsou fajn a snad to splní svůj účel, aby se nám z toho tady nestala druhá Zpovědnice...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
#24
(24.03.2013, 12:18)Hotsteppa Napsal(a): O tempora! O mores! Nebudem sa opakovať, no to, čo sa na fóre v poslednom čase deje, je prinajmenšom smutné.


Ano je to smutné - je tu tuna uživatelů a tuna spamu. A cokoliv si vedení fóra dovolí náhodou změnit, tak se vždy ozve skupina nespokojených uživatelů a bude se o tom diskutovat ještě týden.

Jo, Mondy by se s vámi takhle nemazlil - napsal by "Zrušeno a komu se to nelíbí - ban!". Bohužel novější uživatelé fóra ho již moc neznají.


Jinak viz:

(24.03.2013, 11:49)Refly Napsal(a): Někteří se toho obávali, někteří z toho budou mít radost. Bohužel nelze vyhovět oběma stranám, takže ať to bude jak to bude - stejně to bude špatně...
#25
(24.03.2013, 12:18)Hotsteppa Napsal(a): O tempora! O mores! Nebudem sa opakovať, no to, čo sa na fóre v poslednom čase deje, je prinajmenšom smutné.

jo no, ty poslední dva měsíce pro tebe musely bejt hrozný tady.....a teď si představ, co tady zažívám já....
fus ro diks
<jadus> "to budem kamaradi Rainbowlaugh ja jsem taky tard"
"You wake up every morning and ask yourself 'Do I feel as bad as a Darfur war orphan?' and if not then shut the fuck up." - TotalBiscuit
#26
Foulwynd, jasné, že si tu dlhšie. No neviem, či som za ten kratší čas, čo som tu bol niekedy svedkom toho, že veci nabrali taký rýchly spád. Hoci tebe by mali dať za to všetko rovno medailu za hrdinstvo Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
#27
Je mi teda trochu líto,že seznamka nebyla archivovaná.. byly tam občas dobrý perličky Rainbowlaugh
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

#28
Změna je život.

Ale, proč by měl bejt někdo naštvanej? Vždyť jsou ty příspěvky jenom číslo, to nic nemění a jestli sem přestane někdo chodit jenom proto, tak mu víc záleží na prostym číslu než tomhle úžasnym seriálu. Ajsmug
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
#29
Aldar:
OT:
protože pro některé je počet příspěvků číslo, které dokazuje, že jsou něco víc, než ostatní. Je to na všech fórech, tak proč by to nemohlo být i tady. V kombinaci s počtem hodnocení se to ještě umocňuje.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
#30
Tie dve sekcie mi boli sumafuk jedno, nikdy som ich nenavštívil, aj som hlasoval že mi je to jedno čo sa s nimi stane. Ajsmug
Vždy platí že administrátori / moderátori majú posledné slovo (je jedno či súhlasíš alebo nie, buď rád že nezrušili celé fórum), teraz im iba držím palce aby vydržali ten nával nespokojných (vždy sa nájdu).

(24.03.2013, 12:06)mp5991 Napsal(a): Ale to počítání příspěvků se mi nelíbí.To je hrozná ztrátaRainbowlaugh
Takmer som mal 4 hviezdičky Pinkiesad2 z 211 mi to padlo na 117, to je ako v prvom ročníku na základke, ja som chcel pečiatku delfína nie hada Rainbowlaugh ... nikdy mi to nevyjde.
Ináč mám rovnaký názor ako Darm a Aldar. Je jedno koľko máte príspevkov, musia byť hlavne o kvalite než o kvantite.

O a očakávam že sa to tu tiež zvrhne na internet fight, stavím sa že prvá nespokojná osoba ktorá tu bude hlásať že by sme mali byť viac "love and tolerate" bude na strane 5. Trollestia


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)