Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nejméně oblíbená postava z My Little Pony
Jednoznačne Angel!
Be Proud, be Strong, be BRONY!
Budem rada ak okomentuješ moje kresby Tvorba Merrie
Odpovědět
Nelíbí se mi všichni krystaloví poníci, vypadají strašně divně a nepřirozeně.
Odpovědět
Angel je HODNEJ! Flutterrage
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Ja moc nemusim Blueblooda to je takovej %*#:&,)"+(%9+%(!(na tuto urazku mam autorske pravo!)
Odpovědět
Angel je svině Rainbowlaugh Ale já si ho překroutil k dobru Twilightsmile Co some, jsem dobrej Angel? Rainbowlaugh
Odpovědět
Angel je zlý ale dokáže byť aj dobrý ako napríklad v epizóde Hurricane Fluttershy.
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Oggy, ten tvůj podpis ... Trollestia is watching you when you are on the toilet?

Myslíš přes tu kameru co mám schovanou v záchodové míse, kterou jsem tam nainstaloval kvůli bezpečnosti? Rainbowlaugh
Odpovědět
Za mě Flim a Flam, ten díl kvůli nim nemůžu vystát ty bych narval do toho jejich lisověče OPinkiesmile . Na Rarity mi vadí že jako jediná z Mane 6 že zatím nejmíň dostála svýmu elemntu. Jinak v každým je něco čím jsou zajímavý teda ještě krom Gildy. A na Angela a Trixie mi nešahejte Flutterrage
Odpovědět
Flim a Flam mi zlí nepřišli – prostě obchodní konkurence (navíc na začátku nabídli spolupráci). A pak to pár fanoušků s nadbytkem volnýho času spočítalo a zjistilo, že kdyby jejich nabídku Apple family přijala, tak by vydělávala o 20% víc než teď Rainbowlaugh
Fimfiction
Rarity is best pony.
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
Odpovědět
Ale i to nic nemění na tom že je v obllibě fakt nemám, hlavně ta jejich písnička je děsná a ještě se vryje do hlavy Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)