Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čím / na čem jezdíte?
Na kole
Na koni Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
[Obrázek: 2_mwp.jpg]
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
Polský TKS? Ach, kdyby sis aspoň vzal československý tančík vz. 33 Facehoof

Nebo rovnou českou pětatřicítku, co ty na to? Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Když ten polský TKS tančík je tak roztomilý Twilightsmile Rainbowlaugh

ale vzal bych si spíše německý pzkpfw II - nějak se mi líbí ty lehké tanky Rainbowlaugh
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
Doufám že tam budeš mít i plnou výbavu včetně:
http://89.111.97.62/
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat.
-- Jára da Cimrman
Odpovědět
Na Jawě 05 Rainbowlaugh, fotku dám později, teď je rozebraná Rainbowlaugh
Odpovědět
Jawa 05 je docela vzácnost, opravuješ, nebo renovuješ? Twilightsmile
http://89.111.97.62/
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat.
-- Jára da Cimrman
Odpovědět
renovuju, původně jsem měl 21, ale kvůli tomu, že posunuli 50ccm motorky na 16 let a 50ccm do 45 km/h od 15 tak jsem si koupil 05 (Z Brna až do Jeseníka Rainbowlaugh), nový lak, vyměněný výfuk a nějaké plechy (původní majitel měl nějakou úchylku ve vrtání, v hlavě byli 4 díry navíc které tam původně nebyli) apod. Twilightsmile
Odpovědět
Já do svojí dvacítky taky trochu vrtal Twilightblush Ale když jsem ji dostal, tak už byla bouraná, tlumiče zničený, motor skoro na kaši (při jednom startování se nadobro zaseknul) a nebylo to nic extra. Nakonec šla ke spolužákům za symbolickou částku - oni do ní zainvestovali a stvořili krásnou novou dvacítku Twilightsmile

Netuším jak je to s legislativou, ale doteď platilo, že mopedy do 50ccm a 45km/h můžeš řídit od patnácti (skupina AM). Vím že se něco měnilo (25kW na 35kW a řízení skútrů s variátorem), ale musel bych se podívat.

Pro ty, co neví jak vypadá moped:
Cizí (fotil jsem sám):
[Obrázek: Stadion_club_Svetla_n_Sazavou_by_Dreit.jpg]

Moje (oba před renovací, která je ale v nedohlednu):
[Obrázek: Just_S11_and_countryside_by_Dreit.jpg]
[Obrázek: Jawa_50_552_Stadion_S22_by_Dreit.jpg]

(ještě dodám, že za hezkej moped se broník nemusí vůbec stydět - jeden nebo dva koně sice nejsou moc, ale i tak jsem z S11 (1HP) vytáhnul něco kolem 60km/h na rovince. A že S22 je o dost živější - s reakcí na plyn se s ní můžou měřit jen Jawy 20/21 po kompletním seřízení karburátoru....a to ten motor několik let nejezdil, jen co jsem ho koupil, tak jsem valil oči jak hezky funguje)
http://89.111.97.62/
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat.
-- Jára da Cimrman
Odpovědět
Parkour, parkour everywhere... Aneb když můžu, beru to všude pěšky.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)