Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak rozšířit mlp?
Když přijde řeč na poníky, tak lidem říkám, ať se na to proboha nedívaj! Že je to silně návykový a skončí jako já! Že i ze zapřísáhlejch haterů se stávaj nadšení fanoušci a že ti inteligentní se na MLP FiM bojí podívat.

Co uděláte, když vám někdo něco zakáže? A co vás spíš zaujme? Ajsmug
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Mňa kamarátka chcela nalákať na Avatar the last airbender, tak som jej navrhla, že si to pozriem, ak si aj ona pozrie MLP.
Ale nedopadlo to podľa očakávaní, ja som sa nechytila na Avatar a ona zase nebola okúzlená MLP... no čo už, aspoň sa naučila mená poníkov Twilightsmile
V každom prípade, môžete tento postup ("výmenu") skúsiť, možno sa to podarí a aj vy získate tip na dobrý seriál.
Odpovědět
Takhle se to dělá, žabaři Rainbowlaugh
http://www.ingamer.cz/valve-vladnou-ponici/
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
To je awesome Rainbowlaugh No ten článek musel psát nějaký brony je vidět že tomu rozumí Rainbowlaugh Jestlipak je Sadám Krajta u nás na fóru Rainbowlaugh
Odpovědět
Řeknu to takhle ... Moje nejlepší kamarádka když se jí řeklo My Little Pony dostala hysterickej záchvat smíchu a válela se nad mou dětinskosti div né po zemi. Nyní mi za hodinu chodí minimálně 5 papírku kde je nakreslenej poník , menší vzkaz o epizodě na kterou koukala a návrh na ,,Brony přespání" Rainbowlaugh
Odpovědět
Geeshta:
To jsem psal já. Pinkiesmile Sadám Krajta je "autor", na kterého se ty aprílové články publikovaly. Pinkiesmile

Berry.s:
*sexy mrknutí* Ano, "brony přespání", jasně... Pinkiehappy
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
(10.04.2013, 17:52)Fun1k Napsal(a): Geeshta:
To jsem psal já. Pinkiesmile Sadám Krajta je "autor", na kterého se ty aprílové články publikovaly. Pinkiesmile

Berry.s:
*sexy mrknutí* Ano, "brony přespání", jasně... Pinkiehappy

No jo , ona je mírně jako Pinkie .. Má ulítlé nápady Rainbowlaugh
Odpovědět
U nás ve třídě to je úplně ztracený případ,ale chtěla bych aby se objevily rodiče Scootaloo.:scootangel[/s][/b][/size]
A ještě bych chtěla aby rodiče od Twillight jednom díle jedinkrát promluvily!
Odpovědět
no zatim to znaj jen 2 spolužačky a 1 je už prej i na bronies ale moc sem nechodí
Odpovědět
no tak dnes nevim jestli se to někomu zalíbilo ale dnes sem se rozhod pustit kus mé třídě a kus 9té třídě MLP lesson zero snad to někoho přiměje kouknout se na víc dílů ale moc naděje tomu nedávám
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)