Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LOL (League of Legends)
Nejvíc OP jsou především hráči. Jako když support řve na team buy "f***in wards!!!" (čímž nechci tvrdit, že by neměli) nebo je někdo schopný chcípnout 4x do 5. minuty hry, tak to už je jedno, jak moc silný champy hrajete Twilightsmile

A nejvíc mě dostávají Zacové, co hodí účko a myslí si, že můžu skákat přes překážky Rainbowlaugh

Když hraju sólo 5v5 hru, tak vždy se mi nějaký takový idiot objeví v teamu, to je důvod proč 5v5 nehraji, jelikož tam můžete hrát jak chcete dobře, ale jak se hra bude odvíjet nezáleží na vás ale na teamu a je úplně jedno, jestli hrajete ADC, nebo supporta Ajsleepy

Hlavně mám teorii, že supporti jsou obecně totálně zbytečný class. Dejte na bot ADC a pokud není debil, tak se tam nafarmí, wardy budou kupovat všichni a hrál by se double jungle - efektivnější gangy a lze counter junglit.
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
[Obrázek: 558625_517316764991911_1568340828_n.jpg]
i wuv teemo :3
Odpovědět
Teemo teleports where he pleases Pinkiehappy
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Jsme se jednou neshodli s kámošem kdo půjde jungle a tak jsme šli double xD nepřátelský jungler neudělal nic a ganky byly prostě parádička xD prostě 100% ovládnutá hra. Jinak taky bylo dobré jít triple mid xD (docela prča xD)
Odpovědět
ehm posledni dobou mainim supporty a ver mi dobrej blitz nebo thresh tu hru i v 5v5 dokaze potahat Pinkiehappy
Odpovědět
(10.04.2013, 18:05)Tuxik Napsal(a): Jako když support řve na team buy "f***in wards!!!"

Prestal jsem hrat pote, co me 4 rankedy po sobe zjebali za to, ze KUPUJU wardy, ze proc nejedu AP a dostal jsem samozrejme report.
Upozornuju, ze jsem hral Sonu, coz je muj main. Nic jineho nez support me nebavi a po tomhle me prestal bavit i ten.
Odpovědět
Jak se tak dívám tak tu má hodně lidí hodně názorů. A proč ne? Jestly je nějaký champion OP? Samozřejmě je. Neznamená to že by byl nezastavitelný, ale že je snadnější za něj hrát a stačí mu málo aby se rozjel. Ale i pak se dá zastavit. Zvláště v 5vs5. Tay m je hra balancovaná dobře. Vědší problém je 3vs3. Tam se už zastavuje kdokoly těžko.

Jestly hrát na dve jungle? proč ne. Někdy to výjde jindy ne. Vyhrál jsem už i naprosto troll hry. Při představě že team poskládaný čistě z AD carry porazí tým z tanků a bruiserů mě pobaví vždy jak si na to vzpomenu. Jde vyhrát cokoli ale přiznávám že existují i jiné faktory než skill hráčů. Je to často opravdu o výběru postav. Komunikaci a kooperaci. Možná se to nezdá ale tahle hra je dost složitá. Kdysi když jsem začínal hrály jsme cokoli kdekoly. a taky jsme vyhráli ale v postupem casu jsme začali oběvovat jak si zajistit vítězství i bez štěstí. Stačilo aby jsme začali hrát champi kteří nám sedí a dokázali je skombinovat s těmi co si vzali jiní.

Karma před reworkem se mi rozhodně zdála lepší než teď. AP Zilean dokáže být pěkná mrcha.....hlavně jeho ulty. Při představě že něco musíš zabíjet dvakrát a k tomu s full HP je poněkud flustrující.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
Ono kdyby to bylo vyrovnaný, tak se ti v ranked hrách furt nebanují jedni a ti samí champové, případně tam furt vidíš stále ty samé ve hře.

Takovou Poppy jsem snad už viděl jen za sebe Pinkiehappy

Stačí se kouknout na statistiku a výsledky člověka ani nepřekvapí.
http://lolmatches.com/championstats/3.5.0.70/R
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
to jsou vzdycky takovy ty ery kde nakej pro hrac zacne hodne hrat nekoho a v tu chvili je to hrozna moda a hrajou to vsichni Rainbowlaugh jinak takovou karmu pred reworkem jsem totalne zboznoval ten jeji shield a heal hrozny cocky ale protoze to nikdo z prohracu nehral tak to moc nehrali ani normalni lidi...
Odpovědět
Já teda nehraju zrovna ty hrdiny které začne hrát nějakej pro hráč xD hraju to co mi sedne.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)