Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
(03.06.2012, 15:15)Dumbass_CZ Napsal(a): BTW: Tenhle je jen prozatím xD Starý jsem si ale nechal v PC xD
[Obrázek: twilightno.jpg]
Odpovědět
(03.06.2012, 15:15)Dumbass_CZ Napsal(a): Zajímavé, ale barvy nejsou moc dobře sladěné .... 6/10

BTW: Tenhle je jen prozatím xD Starý jsem si ale nechal v PC xD
Aby si vedel, to je moje OC! Rainbowderp Pinkiegasp
https://youtu.be/OK4gr6k4hps
--
Hence nothing remains

except

for our

regrets.

Odpovědět
Dumbe ten tvůj avatar vypadá jako kdyby [spoiler: Chewbacca (Žvejkal) ze Star Wars ojel FS. ffs... ] Pinkiesick
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
(03.06.2012, 15:22)Brony dash Napsal(a):
(03.06.2012, 15:15)Dumbass_CZ Napsal(a): Zajímavé, ale barvy nejsou moc dobře sladěné .... 6/10

BTW: Tenhle je jen prozatím xD Starý jsem si ale nechal v PC xD
Aby si vedel, to je moje OC! Rainbowderp Pinkiegasp

Mění to něco na faktu, že ty barvy nejsou moc dobře sladěné? Pinkiesmile
Odpovědět
Ok, na můj žert jste zareágovali, jak jsem čekal xD
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Jéé koťátko....A s klubíčkem.....8/10 Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Blue Storm: 9/10 Protože Luna s headsetem je opravdu 20% cooler!
Odpovědět
Pěkný vektor. Hmmm, od doby, co jsem měl svojí Chrys, už vidím 3 avatary ve stejné pozici xD
9/10 za heroin smile + derp eyes
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Pekné, len mi to príde ako keby to bolo tak trocha rozmazané? Ale len možno škúlim xD
Odpovědět
To se ti něco zdá x)
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)