Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wormsikova tvorba
#71
Malováno v "Mekáči" Rainbowlaugh když jsem odjižděl ze srazu na vyšehradě Twilightsmile

[Obrázek: fsisc.jpg]

Malováno na sraze a pak polito pivem Rainbowlaugh
Docela zajimavej fakt je to že zbytek obrázků přežil bez úhony Rainbowlaugh
[Obrázek: pivoishere.jpg]
Odpovědět
#72
Už začínám skoušet komplet pony (ten pokus o rambo poníka prosím ignorujte) Rainbowlaugh

[Obrázek: forumil.jpg]
Odpovědět
#73
Takže, *nasazuje si kriticky brejličky*
*Větší hlava
*Tlustší nohy
*Kratší tělo
*Větší uši
*Větší oči
*Níže posazený čumák
*Čára mezi čumákem a tou čárou u ucha se nespojuje, jestli mě chápeš
Jinak myslím, že tohle má budoucnost, jen tak dál Twilightsmile A omlouvám se za tvrdou kritiku, ale lepší než jednoslovná chvála a potom pokračování v chybách Twilightsmile
Odpovědět
#74
Děkuju sem za kritiku rád Twilightsmile protože když to ukážu doma tak se ozve akorád...máš to pěkný Rainbowlaugh příště to skusim líp Pinkiehappy
Odpovědět
#75
Wee, jsem ráda, že jsi konečně zkusil nakreslit tělo! Good job., bro!
Takže... v podstatě za mě je to všechno, co už napsala Sissi... když tyhle všechny chyby napravíš, bude to vypadat dokonale. V podstatě to je jen o cviku, za chvíli se do toho určitě dostaneš. Jenom se ještě zeptám, obkresluješ to nebo si vymýšlíš vlastní? Zezačátku je to obkreslování lepší, tu anatomii se naučíš lépe a dostane se ti pak hezky do rukou. Pinkiesmile
Odpovědět
#76
tělo máš v pohodě oči taky

čumáček no nedá se z těch čmáranic toho moc poznat ale přijde mi cajk

nevim co tam viděj ostatní za chyby mě to přijde všecko v pohodě Pinkiesmile nožičky by to chtělo opravu o něco tlustší ale to se spraví samo a ani nebudeš vědět jak Rainbowlaugh

netrpělivě čekám na další páč tam toho moc nevidím Twilightsmile
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
#77
Ccody omlouvam se za kvalitu Twilightoops Mám v pokoji docela šero a ten foťák to neumi v tom šeru zaostřit Twilightoops
Ty nohy jo chtělo by to tlustější ale když to maluju tak se mi zdaj už takhle dost velký Facehoof

Okey skusim to nějak zlepšit hned jak to dodělam tak to sem hodim Pinkiehappy

Sissi Proč větší uši Rainbowhuh mě se takhle docela líběj nechci aby to vypadalo jako králik Rainbowlaugh
Odpovědět
#78
mě to nepřijde blbě vyfocený Twilightsmile jen na tom papíře to je malý Rainbowlaugh

(29.04.2013, 21:50)wormsik Napsal(a): když to maluju tak se mi zdaj už takhle dost velký Facehoof

hehe jsem si říkal taky Rainbowlaugh ale když jsem to srovnal s ostatníma obrázkama od lidí co kreslí ve FIM stylu tak jsem koukal jak byly nechutně hubený Rainbowderp

(29.04.2013, 21:50)wormsik Napsal(a): Sissi Proč větší uši Rainbowhuh mě se takhle docela líběj nechci aby to vypadalo jako králik Rainbowlaugh

správný přístup Pinkiehappy aspoň nebudeš místo uší kreslit plachty jako já Rainbowlaugh
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
#79
Ano mám strašnej problem kreslit velký věci nevim proč Twilightoops budu na tom muset pracovat Twilightsmile

Až budu velkej chci umět kreslit stejně dobře jako ty Pinkiehappy
Odpovědět
#80
taky jsem neuměl kreslit velký "věci" Rainbowlaugh a když jsem se to naučil tak jsem zas neuměl malý Pinkiehappy

jako já? Rainbowderp já kreslit neumím bo aspoň kdybys věděl jak moje tvorba vypadá teď Pinkiesick zítra snad kvůli tobě něco ve škole čmárnu Pinkiehappy
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)