Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Není komentář jako komentář
#61
(30.04.2013, 12:54)Refly Napsal(a): Tak, máte přidán prefix a pravidla sekce (změna textu možná, je to pouze nástřel).

Vy pořád vymýšlíte nějaké zákazy, příkazy, nařízení, omezení. No však uvidíte sami, jak to (ne)bude fungovat... Twilightsmile

Sám jsi říkal že máme nahlašovat. Spam už pravidlem je. Tohle není vymýšlení nového pravidla, ale jeho vymezení a upřesnění, což je jen dobře. Přesnější pravidla fungují lépe než volná.

Nahlašovat obecně za spam by vedlo přesně k tomu co tu již někdo naznačil. Rozmrzelost uživatele, který přece „chtěl udělat radost“ a ten „nevděčnej hajzl“ mu to nechal smazat. Takhle bude alespoň naznačeno, jakým způsobem chce mít dotyčný vlákno vedeno a nahlašovaní nebudou moct říct ani popel. Rozhodně to předejde dalším shitstormům.

Jen, Refly, ten tag je moc dlouhý. Co ho zkrátit jen na [kritika] ?
Odpovědět
#62
Jen bych ten prefix zkrátil [Pouze odborné komentáře] je moc dlouhé. Ideálně jednoslovný název - třeba [kritika] nebo [hodnocení].

Co se přidávání pravidel týče... myslím, že to bude fungovat dobře Pinkiesmile není to přece jen nic složitého, hlášení příspěvků funguje a aspoň si všichni zvykneme ohlašovat nevhodné příspěvky Rainbowlaugh

No a když ne, tak zkusíme vymyslet něco dokonalejšího Twilightsmile tak to přece má fungovat, ne?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#63
Froldo, chápu o co se snažíš, ale podle mě to trochu zbytečně komplikuješ. Tohle už je spíš o tom jak si dotyčný bude své vlákno vést.
Odpovědět
#64
Frolda: Hehe - no když myslíš, enjoy... Trollestia


(30.04.2013, 13:09)Darm Napsal(a): Přesnější pravidla fungují lépe než volná.

Mam přesně opačnou zkušenost - "krátká pravidla":
Nesmíš spamovat a psát offtopic. Tečka.
-> Moderátor: Spamuješ? Děláš OffTopic? Varování, ban.

"Dlouhá pravidla":
Spam je ... (tisíc slov) ... OffTopic je (tisíc slov) ...
-> Uživatel:
Ale to varování není podle pravidel, protože podle bodu 3.5.8 to spam není, protože jsem napsal zrovna XY a ne YX v sekci Z!

Chápeš pointu? Zažil jsem to mnohokrát... Applejackunsure


(30.04.2013, 13:10)Jamis Napsal(a): Jen bych ten prefix zkrátil [Pouze odborné komentáře] je moc dlouhé. Ideálně jednoslovný název - třeba [kritika] nebo [hodnocení].


Zkráceno.

Akorát tedy stále nevím, zda chcete tato pravidla + prefix pro vlákno nebo zda si to budete "hlídat sami" v prvním příspěvku (jak píše Frolda).
Nechtěl bych oba přístupy - buď jeden nebo druhý - ať v tom není bordel.

Samozřejmě, že oba přístupy mají +/- (v jednom to platí pro celé vlákno, ve druhém pro jednotlivé obrázky) - nevím co je častější - zda "per vlákno (autor)" nebo "per obrázek". Pinkiesmile
Odpovědět
#65
Podle odezvy si myslím, že bude lepší to, co už je, tedy jak navrhoval Darm a Jamis.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#66
V tomto případě si ovšem mnozí možná ani nemysleli, že je to za spam považováno. Tímto je to jednoduše odděleno.
Osobně bych tag použil spíš jako suffix, ale to je detail a každý ať si ho dá jak chce. Nahlašování spamu by si pak měl ideálně každý autor pohlídat ve svém threadu sám.
Odpovědět
#67
Jamisi, to píšeš z pohledu autora, toho i krátký komentáře často potěšej, ale ostatní čtenáře tématu už tolik ne.

Číslování obrázků mi teda přijde hodně nepraktický. Ale ať si to každej autor uspořádá jak chce.

Stačila by jednoduchá zásada: Pokud příspěvek vyjadřuje přízeň autorovi, ale nic to neřekne ostatním -> plusko autorovi. Pokud by to mohlo bejt zajmavý i pro ostatní čtenáře -> do komentáře. Aspoň ty pluska konečně k něčemu budou.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#68
(30.04.2013, 13:08)Frolda Napsal(a): Tak a jestli má někdo IQ aspoň nad padesát, tak tomu bude rozumět.

Tak jsem tedy imbecil Pinkiesmile Už přibližně v polovině tvého popisu to bude určitě naprosto všem dětem jasné.. Pinkiesmile
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#69
V tomhle souhlasím se Zmokem. Když jsou někteří schopní dávat pluska za větší blbosti, tak proč ne u obrázku, který se jim líbí, ale nemají co napsat. U Vlčete třeba to funguje perfektně Pinkiehappy

Komentář "to je pěkné" zahřeje na srdíčku, ale to je tak vše... jsem strašně ráda, že moje věci komentuje třeba Baterka, i když je pravda, že se nám občas komentování zvrhne do debaty o výtvarných technikách, což může štvát zas jiné, ale pro mě to třeba off topic není, protože to pomáhá.

Sama se snažím lidem komentovat věci, když k tomu mám co říct. Když ne, mlčím. Ano, autora to nepotěší, ale já už jsem taková Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#70
no...tak taky k tomu něco řeknu Ajsmug

když někde napíšu,že je to moc pěkné,tak to u mě znamená,že se mi to líbí a nevidím na to chybky...protože vím,že nikdo není dokonalý.(třeba to má,ale prostě to nevidím xD)

Ale pokud něco uvidím tak to samozřejmě nějak snad doufám "slušně zkritizuju"...snad víte,co tím chci říct.
No ale rozhodla jsem se,že za to budu radši dávat pluska(jak tady někdo psal)

Já si vždy myslela,že autor obrázku bude rád,když někdo napíše jo to se ti povedlo,bo krásné Ajsmug
ale teď vidím,že ne.. a proto jak jsem psala budu radši dávat pluska

jinak omlouvám se všem,co jsem někde napsala moc hezké(myslím,že u jednoho bo dvou jsem to napsala) já to myslela jako chválu a příspěvěk smažu a radši dám +
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)