Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Není komentář jako komentář
#71
Purple Wish.. věřím, že většina z nás má ráda, když jim obrázek někdo pochválí, ale tady jde o to, že 5 komentářů za sebou ve stylu "hezké. tečka." Ale pokud už, tak je vhodné se alespoň na chvíli nad tím zamyslet proč se ti to vlastně líbí, a když na to lidé budou koukat déle než 10 vteřin, tak si třeba přeci jen všimnou nějaké té vady (i kdyby mělo jít o čistě subjektivní dojem ve stylu "nelíbí se mi velké oči" nebo "nemám rád koně"). BTW co se týče plusek: ostatním je přeji, ale jestli se budou množit i u mne v podobném duchu, tak se neznám Pinkiesmile Ajsmug (ne že by to u mne zrovna hrozilo Rainbowlaugh )
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#72
Purple, nebuď vztahovačná Raritywink Pinkiehappy

Jak říká Martin, jsou lidi, kteří to práskaj jak macro do každého vlákna s tvorbou a to poněkud snižuje váhu jejich dojmu. Ty konkrétně nejsi spammer, protože vždy napíšeš něco hodnotnějšího než "hezký.tečka".
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#73
A to je ono. I komentář „líbí se mi ta příroda, působí to na mě vesele“ je podstatně lepší. A neříkejte že na podobné věci musí být člověk studovaný výtvarník.
Odpovědět
#74
Darme: Nemusí když to už má od narození v krvi a v ruce! Rainbowlaugh
Derp here Derp there everyone wants Derpy! Derpytongue2


Dívejte se také na DeviantART http://xuriux.deviantart.com/ na moje obrázky nebo na webu Bronies http://bronies.cz/Vlakno-Flattieho-Vektorizace
Odpovědět
#75
Tak zase ale kvalifikací pro hutnou kritiku nemusí být ani umělecké vzdělání, ani talent či citlivé vnímání.. Opravte mne jestli se pletu, ale kromě Vlčete tu moc lidí zpaměti neznám, kteří by studovali na umělecké škole. Většina z nás tady jsou přinejmenším technické typy, kteří mají oborově blíž k hodnocení dojivosti krav než k posouzení kvality uměleckého díla, ale to neznamená, že naše hodnocení budou holé věty.. Ajsmug
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#76
(30.04.2013, 14:43)Azuliana Napsal(a): Purple, nebuď vztahovačná Raritywink Pinkiehappy

a je to tu
něco napíšu a všichni do mě jdou..jo do mě xD
a k tomu vadí? tak jsem možná trochu,ale to mají lvi v povaze Ajsmug
a tím jsem myslela,že na to budu dávat větší pozor a budu radši dávat +
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
#77
Tak pokud to napíšeš stylem, jakým si to napsala, tak se nediv Pinkiesmile zrovna ty jsi jedna z mála, která má přesně ten typ komentářů, o kterém se bavíme o pár řádků víš a nejsi spammer.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#78
tak promiň..nemám teď mega dobrou náladu...zase to mám smazat?

a no...teď nevím,jestli to myslíš ironicky,nebo normálně. Už mi z toho hrabe
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
#79
Tak, teď už raději kritizuji, mwhaha Rainbowlaugh Ale u některých se vážně rozplývám, proto nemám co kritizovat Twilightsmile
Odpovědět
#80
Myslím to normálně a pozitivně (snad ti to zvedne náladu). Jinak lvice jsme dvě, taky jsem vztahovačná Pinkiehappy

Každopádně za sebe můžu říct, že styl "mám k tomu něco říct-řeknu to (i kdyby to mělo být Líbí se mi tvar a barva hřívy), nemám k tomu co říct, ale chci to nějak ohodnotit-dám plus" se mi líbí.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)