Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
(03.06.2012, 17:50)Dumbass_CZ Napsal(a): To se ti něco zdá x)

to ma byt nejaky laciny pokus o trolling?
Odpovědět
(03.06.2012, 17:57)str Napsal(a):
(03.06.2012, 17:50)Dumbass_CZ Napsal(a): To se ti něco zdá x)

to ma byt nejaky laciny pokus o trolling?

Kde na tom vidíš trolling ? x)
Ale myslím, že jsme odběhli od tématu x)
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Fluttersy... 8/10 - mám pro tohohle poníka trochu slabost + animace a motýli, jako kdyby jí ulétli z cutie mark Pinkiesmile

RD jako číča s klubíčkem ... 8/10 a to jenom proto, že jsem strávil víkend u kamaráda s jednou mrouskající se potvorou, která mi nedala spát Rainbowlaugh jinak pěkné

PS: Trochu mě překvapilo, jak často tu někteří avatary mění...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Jamis:Já tak jednou za dva měsíce...A vždy zůstanu u Luny....Až se ji rozhodnu nakreslit a bude se mě líbit,dám si ji natrvalo do AvataruPinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
(03.06.2012, 22:23)Blue Storm Napsal(a): A vždy zůstanu u Luny

Vvšiml jsem si Pinkiesmile po dnešním překoukání S2E4 se mi líbí ještě o něco víc.

Blue Storm Napsal(a):....Až se ji rozhodnu nakreslit a bude se mě líbit,dám si ji natrvalo do AvataruPinkiesmile

Nakreslení vlasntího avatara mám zatím jako hodně vzdálený cíl, ale časem bude.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Jamis: Fakt pekné aj dobre zladené farby. 10/10 (Ja viem že stále dávam plný počet ale mne sa páčia... všetky avatary. Um.... skoro každé Twilightblush .)
https://youtu.be/OK4gr6k4hps
--
Hence nothing remains

except

for our

regrets.

Odpovědět
pěkná scootaloo Pinkiesmile 9/10
Odpovědět
Google Pony ???? Hmmmm .....
Trošku smutnej nie ?
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
It's... nice
Odpovědět
This one is so bucking cute Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)