Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Už tu někdo měl myslím Twi takovou Rainbowlaugh Až na tu slinu Rainbowlaugh Sexy Raritywink
Bruh
Odpovědět
Wet mane, yay Rainbowkiss
Odpovědět
Je to dobré....takové černé ,bílé,červené a fialové...Pinkiecrazy
Odpovědět
Yay, mě vždycky přišlo to růžový před Pinkie jako její kopyta, potom jako záclona a teď mi došlo že je to Fluttershyin ohon Rainbowlaugh
Odpovědět
(06.05.2013, 19:21)Sarah666 Napsal(a): Už tu někdo měl myslím Twi takovou Rainbowlaugh Až na tu slinu Rainbowlaugh Sexy Raritywink

Eeyup, mal ju Dumbass...

Ale wet mane? Flutterryay
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Hotsteppa nepřemýšlíš o změně? Rainbowlaugh
Odpovědět
(06.05.2013, 15:01)Dbleki Napsal(a): Dumbassi.. co to sakra je? Rainbowlaugh

L. Faust u Celestie ... furt se musí někdo ptát, co to je. Strašně vtipná věta -_-

(06.05.2013, 19:21)Sarah666 Napsal(a): Už tu někdo měl myslím Twi takovou Rainbowlaugh Až na tu slinu Rainbowlaugh Sexy Raritywink

Slina tam byla Ajsmug
[Obrázek: oR0aFby.png?1]
Akorát moje Twi je od Vistamageho, a Disco jí má od Dairedo96ho.
Dobrá je aj Celda - http://fav.me/d4y3hin Zákaz použití ! Mám jí ve frontě už dlouho !

Gee poslouchá Celldweller yu ? Pinkiesmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Yay, biggest smile
Odpovědět
To vypadá jak ten shadow wonderbolt z S1E2, neni?

(06.05.2013, 20:30)Dumbass_CZ Napsal(a): Gee poslouchá Celldweller yu ? Pinkiesmile

Ano ano ano, úplně ze všeho nejradši Pinkiehappy Velmi miles mě překvapil Dumbásku, nejen že ho znáš ale i si poznal ten obrázek //_^
Odpovědět
Uhm..copa to je? Twilightoops nevidím poníka Fluttercry Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)