Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hackeři,smutná nákaza herího průmyslu
#51
(04.05.2013, 13:12)Flogron Napsal(a): Mně hackeři nevadějí jen jediná věc když hrajete Codka a máte dobrý odhad jakou já kde taky asi ten člověk je za stěnou a pokropýteto celým zásobnikem tak vás ihned začnou označovat za hackera což je smutné.

A člověk by řekl že po pár vysvětleních
http://bronies.cz/Vlakno-Hackeri-smutna-...#pid179526
http://bronies.cz/Vlakno-Hackeri-smutna-...#pid179651
už ten výraz nikdo nepoužije :/
Odpovědět
#52
(04.05.2013, 13:12)Flogron Napsal(a): Mně hackeři nevadějí jen jediná věc když hrajete Codka a máte dobrý odhad jakou já kde taky asi ten člověk je za stěnou a pokropýteto celým zásobnikem tak vás ihned začnou označovat za hackera což je smutné.

Je rozdíl v Codku když používáš UAV a když stojíš a přes celou mapu padají hlavy Facehoof
Nejsem na Bronies? Hraju Oblivion!!! Ajsmug
Nic není nemožné, když se člověk opravdu snaží.
Alexander Veliký
Odpovědět
#53
Darme, tady si každý používá jaký význam zrovna chce. Původní slovo "hacker" vymyslel nějaký klub modelářů vlaků a označovalo člověka, který modely zlepšoval a vymýšlel různé vychytávky. Hackeři (weboví) to převzali, protože oni "zlepšovali" weby svých obětí. A pak se to uchytilo jako obcecné označení pro cokoli (hacker, cracker, cheater, atd...).
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#54
Poslušně hlásím, že všechny hry které jsem dohrál byli bez cheatů, hacků, ... tuším že pouze u dvou her jsem musel jednou použít cheat, protože zrovna jedna konkrétní část byla tak nehorázně těžká že to bylo o infarkt Rainbowlaugh

Ale jinak samozřejmě zkouším dál a dál, po 5té smrti si trochu zařvu, potom řvu dál, ale nakonec to udělám Rainbowlaugh
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
#55
(05.05.2013, 22:29)Dex Napsal(a): Hackeři (weboví) to převzali, protože oni "zlepšovali" weby svých obětí.

Doufám že ti za tento výrok umřela klávesnice. I teta Wiki to ví správně.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Hacker
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
#56
nikdy sem nepotkal cheatera ale z videi kde je trolujou vím že povětšinou to sou malá dětska já cheatuju jen na singlu a jen v nouzi ale když jsme eště měli ps1 tak to se muselo cheatovat a to protože to byly pálený hry a měli chyby a tak takže se musel pomocí cheatu přeskočit lvl každopádně jsem online cheatoval jen jednou a to na minecraftu jinak se v ostatních online hrách cheatům vyhýbám pak je to moc lehký a nudný
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
#57
(05.05.2013, 21:27)Quintus Rohlíkus Napsal(a):
(04.05.2013, 13:12)Flogron Napsal(a): Mně hackeři nevadějí jen jediná věc když hrajete Codka a máte dobrý odhad jakou já kde taky asi ten člověk je za stěnou a pokropýteto celým zásobnikem tak vás ihned začnou označovat za hackera což je smutné.

Je rozdíl v Codku když používáš UAV a když stojíš a přes celou mapu padají hlavy Facehoof

A co když místo UAV používám EMP protože UAV skoro nepotřebuju Rainbowlaugh
Odpovědět
#58
Corwine... ano, vynechal jsem pár desítek let historie a skočil od toho modelářského klubu, co ten výraz vymyslel až k tomu, co jsou "hackeři" dnes. To mezidobí mi nějak vypadlo.... *facepalm*
A moje klávesnice neumřela. Už je dávno mrtvá Rainbowlaugh
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#59
Přemýšlím nad vláknem „Hackeři, veselý začátek herního průmyslu“. Protože první hry dělali přesně ti lidé, kteří dle správného významu tohoto slova hackery byli. Většina prvních her byly nadšenci využité pracovní maneframy, ID Software začal ve chvíli, kdy hacker dokázal přijít na nové postupy tvorby her na PC… A dovedl vytvořit plošinovku s plynulým scrollingem pozadí, což tehdy uměly jen konzole. Nazývat děcko co si stáhne cheatovací SW hackerem je absolutní urážka všeho čím hacker je.
Odpovědět
#60
Přesně proto ten termín v tom smyslu nepoužívám Ajsmug
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)