Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 4.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trash co chceš
#41
Tvoje obrázky se mi moc líbí, mají něco do sebe... něco z tebe Pinkiesmile Ale zároveň mi přijdou hrozně strašidelné, ty oči v sobě skrývají opravdu mnoho...
Odpovědět
#42
Dárek pro kamaráda. Byl nějakej smutnej.
EDIT: Upraveno.
   
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
#43
vypadá jako pin up girl Pinkiesmile
Odpovědět
#44
ta malá verze vypadá líp než zvětšená, chtělo by to trochu zvýraznit ty tvary. Používáš správně výrazné barvy, Možná by nebylo špatný udělat lehké jednobarevné pozadí (krom té bílé), i když v případě takovýchto portrétů výjimečně neni špatná ani ta bílá.

A přejmenuj si topic, tyhle názvy mě vždycky nesmírně iritujou. Když už něco udělám tak si za tim stojim, ne, ať je to sebehorší/lepší. Meh.
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
#45
Je to krásné Twilightsmile obrázek Pinkie se musel určitě Nightfallovi líbit. ^.^
Jak koukám na DA tak už máš takhle nakreslené skoro všechny z mane 6 ^.^
Odpovědět
#46
líbí se mi to ale zdá se mi to rozmázlý
nechceš nakreslit můj avatar nebo avatar Mia ?
Odpovědět
#47
To proto, že to rozmázlý je. =D Originál je dělanej v MSpaintu, pak to rozmazávám.
Uvidíme. Ajsmug

Jinak zase jednou moje OC... a koncept kterej používám leta.
[Obrázek: colourful_mind_by_coco_drillo-d659bc9.jpg]

(Pro představu, jeden starý příklad toho "konceptu"..)
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
#48
Krásný krásný krásný! ^.^
A ten koncept je taky krásný. A ta animace k tomu je pěkná Twilightsmile Jak si ji tam dala? Na to je nějaká aplikača, nebo to je nějak přes web nebo jak? Rainbowhuh
Odpovědět
#49
yope koncept je hezký myslím že tohle není skládka odpadu ale hromádka povedených kreseb a výtvoru Rainbowlaugh
Odpovědět
#50
(15.05.2013, 23:54)Cocodrillo Napsal(a): Je to kreslený přímo na té stránce
Jsem si to říkal, ale vždycky je lepší ze zeptat ^.^

tyjo, už zase dejavu :D, se mi zdálo jako bych tohle už jednou psal. I s tím smajlíkem ^.^
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)