Hodnocení tématu:
  • 30 Hlas(ů) - 4.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlče tvoří
Přesně tak, ty detaily jsou boží. Twilightsmile
A hned se na to dívám jinýma očima, když vidím, jak to tvoříš na livetsreamu - máš fakt velkou trpělivost. Pinkiesmile
Btw, ten kmen je nejvíc awesome! Vypadá tak hezky, no, reálně. vždycky jsem záviděla lidem, co umí takhle hezky kreslit přírodu.
Odpovědět
(05.05.2013, 11:15)Vlče Napsal(a): Dobře, ještě to není dokončené, ale můžu to sem myslím prozadím dát... Dokončovat to budu nejspíš příští víkend snad na dalším livestreamu Ajsmug
(pic)
Že som ten obrázok už niekde videl Applejackunsure , aha už viem, gratulujem si v EQD Drawfriend Stuff pod čislom: 30 Pinkiehappy
http://www.equestriadaily.com/2013/05/dr...f-794.html
Odpovědět
Nedokončenej obrázek a oni ho daj na EQD...Facehoof
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Tak to jim ho pak Vlče musí poslat až ho dokončí Twilightsmile
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Fingusa: Hold lidi jsou blbi a meli by se ptat prvne autora nez to nekdo poslou Twilightoops
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
No, to by mohli. Taky mi skončil meme na derpibooru a já to zjistila až za nějakou dobu čirou náhodou při hledání jiného obrázku. Ale neozval se nikdo, že si ho z toho DA "půjčil".
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
[Obrázek: commission_2___strainer__fluttershy_by_m...64y0tz.png]
Další commission hotový, doufám, že se Strainerovi líbí Twilightblush
(playlist pošlu snad zítra)
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Jsi cimdaltim lepsi Twilightsmile
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Tohle musí na EQD, hlavně po tom jak ti tam dali tu rozdělanou verzi bez optání...
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Oh my god... To je nádherné! Vypadá to s těmi stíny tak skutečně Rainbowkiss

Jej nebyl by normální, kdyby se mu to nelíbilo Rainbowlaugh

Ani nejde říct, co se mi na tom líbí nejvíc, možná prostě to, jak skutečně celý obrázek vypadá Pinkiehappy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)