Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chtěli byste žít v Equestrii?
#91
(11.06.2012, 10:38)Blue Storm Napsal(a): Poničky by od KubeKKa v tom případě měli servis se vším všudy Rainbowlaugh
Wellness residence Delux Heart..........Rainbowlaugh

Aha, takže... Rainbowlaugh

Twilight: Rarity, nechceš napsat dopis princezně dnes ty?
Rarity: Drahá princezno Celestie, dneska mě KubeKK naučil... Rainbowlaugh
Odpovědět
#92
(11.06.2012, 12:11)Refly Napsal(a):
(11.06.2012, 10:38)Blue Storm Napsal(a): Poničky by od KubeKKa v tom případě měli servis se vším všudy Rainbowlaugh
Wellness residence Delux Heart..........Rainbowlaugh

Aha, takže... Rainbowlaugh

Twilight: Rarity, nechceš napsat dopis princezně dnes ty?
Rarity: Drahá princezno Celestie, dneska mě KubeKK naučil... Rainbowlaugh

No to by byl teda dopis! Rainbowhuh.................Myslím,že by Celestia s očima navrh hlavy okamžitě aktivovala bránu, šla na inspekci,jednotně sbalila celou Mane6 a s chladným pohledem na KubeKKa,by měla prst na spoušti..Ehm svůj roh připraven a jen tak tak,že by ho nenechala zkamenět Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#93
(11.06.2012, 12:17)Blue Storm Napsal(a): ...Ehm svůj roh připraven a jen tak tak,že by ho nenechala zkamenět Rainbowlaugh

Jsi moc velký pesimista... Rainbowlaugh Celestia určitě taková není... Rainbowlaugh
Odpovědět
#94
Suuuuuure....
Long live Dragon Lord Ember
Odpovědět
#95
(12.06.2012, 14:58)Refly Napsal(a):
(11.06.2012, 12:17)Blue Storm Napsal(a): ...Ehm svůj roh připraven a jen tak tak,že by ho nenechala zkamenět Rainbowlaugh

Jsi moc velký pesimista... Rainbowlaugh Celestia určitě taková není... Rainbowlaugh

Noo...Já nevím..Myslíš,že by byla až tak shovívavá,vůči svým věrným poddaným,kdyby to zjistila:Ajsmug
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#96
Celestie by se akorát přidala ....
BTW: Radši nechtějte vědět, kdo KubeKK vůbec je ....
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#97
Jej, koukam nějaké "veřejné tajemství"? Rainbowlaugh Já jsem tu chvilku, tak jestli to není super-extra-tajné, tak mi to napiš do PM...? Pinkiesmile
Odpovědět
#98
Já to sice tušim, ale radši si to taky necham potvrdit Ajsmug
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět
#99
No já taky tuším, ale nevěřím... Rainbowlaugh
Odpovědět
Toho je tolik, že by se to do té PM ani nevešlo xD
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)