Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls
Jinak můj předčasný názor na EG je poměrně dost negativní a vidím to jako krásné podtržení toho co v nedávných měsících udělali: FAIL . A to jen díky 3. sérii, která je dost slabá a Twilightině alikornizaci. Po těhlech dvou silných ranách se spíše následujících projektů Hasbra a DHX bojím, než abych se na ně těšil.
A jak říkám ve svém předešlém příspěvku. Takovéhle překopání seriálu za účelem vydělat peníze je pro mě nepřijatelné. To že v MLP jsou poníci kteří mají svůj svět, svoje zásady, svoje osobité kouzlo z toho dělá něco naprosto originálního. Takže když vyjmete hlavní postavy a klidně i hlavní myšlenky seriálu aka. přátelství a morální ponaučení a hodíte je do lidského světa, tak vám z toho vyjde obyčejný animák jako je tuna dalších. Bohužel to nemůžu kladně hodnotit ani z hlediska grafického zpracování. Kdyby alespoň ty postavy vypadali jako lidi a ne jako mutanti tak bych tomu dal alespoň jedno plusko. Neříkám že DHX nedělá dobrou práci, jen říkám že jí dělá směrem, který nemůžu kladně hodnotit.
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
(17.05.2013, 08:28)Bluro Napsal(a): Hmm takže, když někdo napíše nesouhlas do vlákna kde se o EG má diskutovat tak je hnedka butthurt a je na stejné úrovni jako hater? Seems legit....

Jestli to tak vyznělo, tak se omlouvám. Jen jsem chtěl vyjádřit svůj názor. Neříkám, že to hned odsuzuji, ale ten koncept se mi ani trochu nelíbí. Třeba mě to zaujme (proto se na to kouknu), ale předpokládám, že ne.
Meow?
Odpovědět
@Mada: Ne můj příspěvek nebyl mířen na tebe, ale na tohle vlákno celkově. A byl myšlen tak, že když někdo tvrdě zkritizuje EG tak je hnedka butthurt a na stejné úrovni jako MLP-hater.
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Vypadá to, že někdo se propadl do hlubin uncanny valley...
[Obrázek: uncanny-valley.jpeg]
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
@Melgarh: To máš pravdu vtipné momemty tam určitě budou, ale ty jsou v každém animáku a anime s tagem Comedy.

Mezi bronies v Equestrii a zmutované MLP charaktery v lidském světě je sakra rozdíl. Rainbowlaugh

Ano změna je život, jen by se mohl měnit k lepšímu. Bohužel něčemu co tě už dvakrát zranilo se špatně věří. Pinkiesad2
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
(17.05.2013, 11:49)Bluro Napsal(a): @Mada: Ne můj příspěvek nebyl mířen na tebe, ale na tohle vlákno celkově. A byl myšlen tak, že když někdo tvrdě zkritizuje EG tak je hnedka butthurt a na stejné úrovni jako MLP-hater.

Spíš jde o ten způsob, jakým to podá. Ty si třeba napsal, že tomu nedůvěřuješ proto, že se ti nelíbila 3. série. Jo, to je fajn, dobrý důvod a dá se to vzít.
Spíš se naráželo na hysterické výkřiky "sračka, sračka" "omg, the saga is broken, omg, omg, omg", "I am leaving fandom... FOREVER!", prostě takové ty fanatické výkřiky bez nějakého podkladu (typu: myslím si, že to bude sračka, protože...) a v podstatě na základě několika promo materiálů a traileru.
Přijde mi, že spousta lidí z toho dělá "burn the witch", i když vlastně ani sami neví, co konkrétně se jim nelíbí a nebo se jim to nelíbí prostě z principu, protože proto...
A přijde mi, že spousta lidí napíše "bude to sračka" jen proto, že to píšou všichni okolo...

Takže ne všichni, co napíšou, že se jim to nelíbí jsou "butthurt" a "hateři". Ale o výše popsaných fanaticích se bavíme. A aspoň trochu uznáš, že v jejich pohledu na věc je opravdu něco shnilého...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
(17.05.2013, 08:28)Bluro Napsal(a): Hmm takže, když někdo napíše nesouhlas do vlákna kde se o EG má diskutovat tak je hnedka butthurt a je na stejné úrovni jako hater? Seems legit....
Nesouhlas si představuji takto:

Nelíbí se mi, jak momentální vývoj, grafika a naznačený příběh EQG vypadá

Nesouhlas si nepředstavuji takto:

OMG WTF ***** ***** ***** ****** **************** JDU PRYČ NENÁVIDÍM HASBRO OMG OMG NEJHORŠÍ VĚC CO MOHLI UDĚLAT

BICHES

(17.05.2013, 09:05)Bluro Napsal(a): @Melgarh: Popravdě se ani nedivím po tom co udělali s Twi je EG píchání do pěkně rozuřeného vosího hnízda. Pro většinu bronies je MLP jedna z nejcennějších ba nejcejší věc co mají, a když tvůrci překopou dá se říct přímo převrátí základy na, kterých je to postavené (Vyjímaje základ FiM. To uvidíme jak ho v EG uplatnili, až to výjde.) tak se fanoušci začnou bouřit. Nebo tobě by se líbilo kdyby někdo změnil tvoji nejdražší věc ve směru který se ti hnusí, jen kvuli tomu aby vydělal?

A sakra co? Co s tím máš za problém? Tohle NEJSOU ponies. To je úplně jinej film. Kterej se nechal inspirovat. Na ponies nebude mít ŽÁDBNÝ vliv. Takže jestli se ti ten nápad tak nelíbí, jaký problém je pro tebe prostě se na to nepodívat?

Hateři, berte to jako oficiálnější fanfic, který asi nebudete nikdy číst.
Odpovědět
Když něco někoho rozladí a neubrání se napsání pár ostřejších připomínek, tak to z něj ještě nedělá hatera.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Darm mi mluví z duše.

Nikdo nikomu nebere právo na vlastní názor, ale v některých případech je třeba hodit se trochu do klidu. Samotný fakt, že Hasbro pustí do světa další z jejich mnoha srágor ještě není důvod se věšet. Ajsmug
Get rich or die trying.

Odpovědět
Prosím o trochu toho čtení co píšu. Připomínky založené na aktuálních informacích mi nevadí. Vadí mi hating na základě „myslím si, že to tak bude vypadat“
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)