Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
do mě ! Rainbowlaugh poníci a zbraně hmm nope.-
Odpovědět
I know? Proč mi všichni odpoví tohle... *sigh* Ajbemused

Jinak, pěkný avatar, i když nevím z čeho je
Odpovědět
(21.05.2013, 17:34)Angeee Napsal(a): I know? Proč mi všichni odpoví tohle... *sigh* Ajbemused
Cuz speakin' english is so kůl Rainbowkiss

Btw, poník pěknej. Jen barvy se mi moc nelíbí, ale to už je věc názoru...
Odpovědět
Mno, já je nevymyslela Rainbowlaugh
Odpovědět
CifraCZ: Badass obrázek Rainbowlaugh

Angeee: Nevím, jestli jsem už hodnotila Rainbowlaugh Ale Raindrops je cute


Odpovědět
(21.05.2013, 17:51)monicagranger Napsal(a): CifraCZ: Badass obrázek Rainbowlaugh
*Není si jistý, jestli to byl kompliment, nebo ne*
Btw, profilovka good, není to z Hobbit: Neočekávaná cesta, anebo prostě něco od Tolkiena? Zdá se mi to povědomé.
Odpovědět
Angeee: Konečně dobrá kombinace barev. Teď se mi to líbí ! Pinkiesmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(21.05.2013, 17:54)CifraCZ Napsal(a): *Není si jistý, jestli to byl kompliment, nebo ne*
Btw, profilovka good, není to z Hobbit: Neočekávaná cesta, anebo prostě něco od Tolkiena? Zdá se mi to povědomé.
,

Neboj, je to kompliment Twilightsmile Badass je volně přeloženo jako drsný (lepší slovo jsem nenašla).
A ano, je to Hobit. Ajsmug


Odpovědět
Ano se Badass používá u něčeho hloupého, ale úžasného. To, že má nějaký poník pušku badass rozhodně není Ajbemused
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Jé hele,plot! Rainbowlaugh
"I’m having fruit salad for dinner. Actually, it’s mostly grapes. All grapes, really. Fermented grapes… Wine, I’m having wine for dinner"

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)