Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] Esperantina tvorba
#81
Taky si říkám Rainbowlaugh
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět
#82
To víš, to jsou ti, co si ani neprohlížej obrázky, a rovnou píšou "pěkný" ;-)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#83
Jeden nehorázný badass frajer z mého projektu, na kterém dělám už sedmým rokem. Nikdy se mi ho nepodařilo pořádně nakreslit. Jeho příběh zde líčit nebudu, ale zde je jeho brašule, kterého jsem kreslila na tabletu Pinkiesmile http://bronies.cz/Vlakno-Kritika-Esperan...7#pid64047

[Obrázek: simanthis_the_unbroken_by_esperanta_dragon-d66dxs6.jpg]
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět
#84
a prej ti nohy nejdou RainbowlaughD kecáš máš to super Espi . ! tohle si zaslouží komenty. ne ?!
Odpovědět
#85
To byla náhoda! Občas jdou a občas ne Pinkiesmile jde o to, jak mi sedne námět. A zrovna mi to šlo Pinkiesmile
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět
#86
Jeden hodně dlouho rozdělaný projekt pro DaveLa. Konečně ses po těch dvou nebo třech měsících dočkal! Víc vám k tomu řekne asi Dave, pokud se ho na tuhle postavu zeptáte Pinkiesmile prakticky mi pořád říkal co a jak, moc volnou ruku jsem neměla.

[Obrázek: dave_lukewski_oc_by_esperanta_dragon-d6cdpfp.jpg]
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět
#87
Moc pěkné. Twilightsmile
Libí se mi jak je udělaná ta láva.
Moc se mi nelíbí to brnění (je to brnění, že?), protože vypadá tak jako nalepeně a moc mi k tomu nesedí.
No a nakonec pozadí je pěkné a skvěle doplňuje obrázek.
Odpovědět
#88
S brněním běž za Davem Rainbowlaugh Podle jeho lore je to brnění doopravdy přivařené k tělu, pokud vím :-P Jak jsem již řekla, na tom drakovi je jen málo mých prvků Pinkiesmile Pouze jsem nakreslila, nevymýšlela.
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět
#89
Oh, tím pádem je to podle zadání provedené skvěle. Pinkiehappy
Odpovědět
#90
možná si ještě pohraj s plastičností skal.. působí jako divadelní plochá opona.. zem s lávou je skvělá..
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)