Hodnocení tématu:
  • 17 Hlas(ů) - 4.53 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fluttershy fans
OT: Yay, it's mine Pinkiecrazy


Odpovědět
A jo takhle, ja myslel, ze myslis, ze ten, kdes napsal, ze je 1000., tak ma byt 1000., ale ten pravy 1000. je ten predtim, jenze ten je na predchozi strane, kam jsem se neprozretelne nepodival, takze se hluboce omlouvam Fluttershysad
Fun always makes your life better Pinkiehappy
Odpovědět
Choochoo Train - Nevim jestli to tady uz nekdo daval, nekde na zacatku diskuze je taky video na tento namet, ale kdyz me se tohle tak libi, ze se musim podelit. Omlouvam se za vetsi pocet prispevku tady v tomto tematu, ale strasne se doma nudim. Dam si pauzu, slibuju Scootangel
Fun always makes your life better Pinkiehappy
Odpovědět
to mi pripomína


Rainbowlaugh
- Scootaloo! Scoot-scootaloo! Flutterryay
Odpovědět
Tak co Someone, budeš mít i na tohle stížnost? :-D
[Obrázek: yJTSmQo.jpg]
moustache Bend Over

Drakova kovárna: http://bronies.cz/Vlakno-Kovarna-u-Draka
Zeptej se Spika: http://ask.fm/JoeWere
Odpovědět
^This made my day Flutterryay Heart Rainbowlaugh


Odpovědět
Pravě ona byla to první co mě ze začátku zaujalo, když jsem ještě byl na pochybách co to je za dětskej nesmysl.
Sedím tady, mám na sobě kostičkované šaty z kanafasu a vojenské boty.
Odpovědět
Pravda. Kdo by si i nezamiloval? Božský hlásek, roztomilé, až sexy tělo, hezká hříva, milá povaha.. co víc si přát? Mít ji doma, objímat ji, líbat.. jojo, to je ráj. Díky ní jsem se taky dostal sem. Nejdřív sem viděl epizody s ní a potom ty ostatní. Twilightsmile
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Rainbowlaugh Ty milovniku! Zmenil sis avatar? Pinkiehappy Je roztomila a sladka.. Taky ji mam rad ^^ Je pravda, ze po hlase je nejuzasnejsi ze vsech, mohl bych to poslouchat cely den Twilightsmile
Fun always makes your life better Pinkiehappy
Odpovědět
Mě zaujala na první pohled i když asi jinak než vás Rainbowlaugh Pinkiesmile První příčku si u mě drží stále a myslím, že pořád držet bude (mezi poníky, jinak mám ráda skoro všechny, ale každého jinak Ajsmug ). Nejsme si moc podobné, mám se od ní co učit, spíš tak. Je to zlatíčko. Flutterryay


Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)