Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls
Paralelní zrcadlový svět = země Ajsmug
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Myslel jsem zrcadlový jako umělý. Jako odraz reality jiných světů. Viz cutie marks u "lidí".
Odpovědět
na Zemi to asi nebduek když mají ti "lidi" různě marevnou kůži ne? jsme snad růžoví, filavoí a modří?
No, já se trochu bojím co z toho bude, ale zsae možná na to i do kina půjdu nebo si ti stáhnu... ale no uplně to nepohřbívám, protože mi to nepřijde zas tak špatný a mohlo by z toho vylízt něco zajímavýho... jen by mě zajímalo kdo tuhle blbinu vymslel Rainbowlaugh
I have something from every pony...

I love books
I am crazy and i love fun
I am rude and I tell what I mean
I am hypersensitive
I like apples
I love animals, and I have rabbit

And I don't know to speak english

Pinkie is the best...Pinkiehappy
Odpovědět
Bojím se jenom toho, jestli Equestria girls nerozdělí nás, bronies na dva tábory, pro a proti Equestria girls, stejně se to už asi stalo ale jde mi o to aby nás tohle rozdělení, časem nerozeštvalo proti sobě. Náhoda je konec konců blbec, jeden něco řekne, ...
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Ále... toho se zas tolik nebojím. Určitě budou asi dva názory, ale bronies jsou rozdělený už teď mnoha věcmi... třeba i oblíbeným poníkem. A pokud by to mělo vést z nějakým šarvátkách, tak klidně odstoupím z bronies...ptž to by mi za to nestálo. A přece se nebudem odhadovat kvůli filmu...(ano jsem naivní, já vím) Rainbowlaugh
I have something from every pony...

I love books
I am crazy and i love fun
I am rude and I tell what I mean
I am hypersensitive
I like apples
I love animals, and I have rabbit

And I don't know to speak english

Pinkie is the best...Pinkiehappy
Odpovědět
Kdo by se hadal Pinkiehappy Me jen zajima jestli tam bude a jaka bude Pinkie Rainbowlaugh
Fun always makes your life better Pinkiehappy
Odpovědět
(25.05.2013, 22:23)Orion Napsal(a): Doufám, že ne... ale je to dost možné, že tak za rok, za dva se Minimax rozhodne, že opět poblije svým "naprosto geniálním" dabingem další filmovou tvorbu...

Vzhledem k tomu že to bude pravděpodobně primárně prodávat Bonton na DVD, nečekám že to bude mít dabing od Minimax. Spíš od stejných lidí, kteří dabovali české DVD seriálu, což se relativně povedlo. Tedy, ve srovnání s Minimax tragédií.
Odpovědět
SirMichael, tábory sa robili pri Twilicornovi, určite sa budú robiť aj teraz. S tým treba rátať. No myslím, že nejaký masový odchod fanúšikov na protest proti EqG nehrozí Twilightsmile
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Asi tak. Všichni teď držkují, sem tam nějaký ragequit, ale málokdo odejde doopravdy a beztak si na to nikdo do měsíce po odvysílání EqG ani nevzpomene.
Takové stavy tu nejsou poprvé a nebudou naposled.
A pokud se někdo bude chtít hádat kvůli takové uchárně, tak je možná dobře, když se to rozdělí... přirozená selekce.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Seconded.
Kdo chce jít na film ať si jde. Já jenom odmítám dávat jakýkoliv finančnín příspěvek na čoklo-Spika.
Ale abych se kvůli tomu hádal? To se budu radši hádat kvůli zajímavějším věcem. Twilightsmile
moustache Bend Over

Drakova kovárna: http://bronies.cz/Vlakno-Kovarna-u-Draka
Zeptej se Spika: http://ask.fm/JoeWere
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)