Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tajemno a záhadno
Maratonec: Nemůžeš říct přímo že to jsou blbci (i když mezi námi... Twilightsmile ), prostě jsou to lidi kteří ještě psychicky "nedospěli" natolik, aby byli schopni pochopit něco vyššího a většího než jsou oni sami a okolní svět, s takovými lidmi se nemá cenu hlouběji zabývat, nejlepší je nechat je ať se "vykecají" a jít zase dál. Protože jak hlupákovi dokážeš že je hlupák?
(vyzkoušeno a ověřeno na vlastním životě Twilightsmile )
Rainboom: blázni? Spíš lidi co dokážou vyposlechnout a přijmout věci větší než jsou oni sami.
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Ale keď hovorila že je blázon, tak som ju chcel ubezpečiť že nie je sama, inak všetky tieto vyššie Twilightsmile veci atď. obdivujem
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Já chápu jak je to myšleno, jen jsem si dovolil, to trochu upřesnit Twilightsmile
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Ok tak to řeknu ale jestli pak dokážu kliknout odpovědět tak to uvidíte...
To co se mi stalo bylo jako z hororu ale to se vážně stalo.
Vracel jsem se domů z kina bylo tak 23:50 nevím ale jak jsem na svých hodinkách vyděl půlnoc tak vše začalo být divný předtím jsem slyšel sovy , cvrčky (ano bydlíme u lesa) , a různá zvířata ale o půlnoci jsem neslyšel ani pípnutí.
Po nějaké době jsem slyšel praskání větví světlo v lese a nějaký hlas : pojd jen se neboj a jak to mluvilo slyšel jsem kolem nějaké zvuky jako no nevím vaša vašaaa Rainbowlaugh ? a viděl jsem jak se to světlo přibližuje běžím a schovám se za jedno žluté auto všechno přestalo dal jsem si 2 facky a šel dál jenomže po chvilce jsem zase slyšel hlas který mi někoho připomínal a bylo to zmizni zmizni dokud je čas ! <řev> tak běžím rychleji a slyším zase řev přibližuje se a pak mi něco podrazí nohy spadnu do velké louže a jako by mi zmrzli nohy (strachy jsem chtěl brečet Twilightoops ale nebrečel ) slyším štěkání svých psů slyším jako by moji psi přicházeli ale nepřicházeli pak jako bych dostal el. šok a rázem se dokážu hýbat běžím domů a zase slyším řev ucítím silné bodnutí do zad ale nic tam není beru si klacek Facehoof a řeknu kdo si !!! klacek se mi zlomí zmizí a ted jsem se vážně skoro pos**** slyším jak něco říká pozdě slyším vlky výt zase šok zase svoje psy zase šok a vidím před sebou nějakého psa nebo vlka další šok ten pes/vlk zmizne uvidím na obloze záblesk a v tu dobu jsem si řek že je po mě ale pak jsem viděl zase toho psa/vlka další šok a potom cítil jsem plný energie jako bych vypil 3energitáky pes/vlk zmizne vidím temnou bytost s nějakým divným klackem nebo holí něco mi říkal ale to co mi říkal zde říkat nebudu postava zmizne a pak uvidím ducha svého bratra kterého přejelo auto Fluttercry v slzách v očích se obejmeme něco mi řekne ale pak řekne promin ale už musím temná bytost zamává rukou a bratr zmizne ta bytost odejde ale ještě jsem ji jednou u domu viděl a dala mi nějaký papír s divným symbolem ale jak jsem šel spát zmizel od té doby sem celý podělanej po***** a hotovej ale to se vylepšilo jak se ... blablabla ... blablabla ... prostě jsem cvok a tečka já říkal že nebudete věřit já říkal že mi budete říkat cvoku , demen*e , mago*e potřebuješ psychologa ale já vím co jsem viděl ! ! ! Fluttercry (jo jsem cvok !) nikomu o téhle události neříkejte !
fu*k
Odpovědět
Vlk? Si cvok!!! Né žartujem :d už mudrc sem písal že.videl líšku, no to ke.vlastne jedno... určite cvok.niesi a ak to neboli.duchovia tak silná paranoia
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
žvýkačka: Nejsi cvok.
Mě spíš zajímá jestli se na tom místě kdysi neodehrála třeba vražda, nebo znásilnění, nebo něco podobného, nebudu tu příliš rozvádět teorii zemských siločar, ani to že myšlenky a emoce zanechávají tzv. astrální stopu, která se otiskne (ne vždy) do míst, které jsou nějak spojeny se silnými emocemi (popraviště, hřbitovy, místa vražd a sebevražd,...), více o těchto věcech se dá snadno najít na internetu.
Hlavní je že určité podmínky můžou tento otisk "vyvolat" a díky tomu jsou pak různé projevy duchů, přízraků,
nebo jen nepříjemných pocitů (různého druhu i intenzity).

Takže bylo by zajímavé zjistit, jestli to místo neprotíná právě nějaká siločára (dá se to zjistit např. virgulí), nebo případně něco zlého (nejlepší na to jsou policejní, nebo historické záznamy, ale k těm se těžko dostává, popřípadě empatický člověk, který s tím má nějaké zkušenosti).
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Je to několik měsíců zpátky.Bylo to myslím,že někdy kolem listopadu (?)..byla jsem na chatě spolu se svým otcem,máma byla v práci a jelikož svého otce dobře znám,neobešlo se to bez hádek..no..to je jedno.Prostě mě naštval a já si vzala kolo a odjela..nevím kam..prostě kam mě čumák dovedl.dorazila jsem na konec vesnice,dke stál hřbitov.Objela jsem ho a nějakým způsobem jsem se dostala za hřbitov.Bylo ač je to zvláštní celkem i horko,já si dala kolo pod strom a tam jsem se rovněž o něj opřela a nehnutě pozorovala okolí.Nevím už přesněji,co jsem tam dělala,ale celé 3-4 hodiny jsem tam strávila,sedíc na zemi a přemýšlejíc o životě atd.Pka se to stalo,už si přesněji nepamatuji,jak to bylo,mám pocit,že na poli,kteér bylo přede mnou začalo být i celkem mlhavo.Bylo až moc podezřelé ticho,ale bylo mi zvláštně úzko,do sucha jsem polkla a dívala se kolem,co se děje.Po chvíli se záhadně objevil několik metrů ode mě poník v kápě,myslím,že to byl poník.Byl zahalen v tmavém obleku,do obličeje mu nebylo vidět,hlavu mírně skloněnou a pomalu kráčejíc,někam pryč.Bez hnutí jsem ho neustále pozorovala,jak pomalým krokem odchází až se nakonec pomalu otočil a jasně..žlutýma (?) očima,které mu zářili se na mě podíval,otočil se z5 a zmizel.Nevím co bylo pak dál,ale vmí,že jsem už pelášila na kole domů Twilightsmile.

Po dvou měsících jsem potkala Fastyho Heart a zjistila jsem,že to samé viděl i on..zvláštní Rainbowderp
Odpovědět
Zvláštní? Spíš bych to nazval znamení osudu (kdo ví co z toho nakonec vzejde Twilightsmile )
Mimochodem staří Keltové například tvrdili, že mlha je cestou k bohům.
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
To samé nám tehdy říkal i Pipa.. a my si to taky myslíme..OSUD.. Twilightsmile .. hm..možná to byl..nevím..náš strážce? Rainbowhuh já fakt nevím Rainbowderp
Odpovědět
wow Rainbowlaugh tak to je zajímavé Pinkiesmile no já jsem zažil s kámoši něco podobného, ale to nebylo tak v poho jako že poníci atd... a 2 měsíce jsem se ke hřbitovu nepřiblížil !! Rainbowlaugh fakt jsem se bál Pinkiehappy, až budu mýt chuť na to myslet dyžtak to jsem napíšu Pinkiesmile
kdo si chce pokecat tak ať napíše SZ nebo skype Twilightsmile
mozek, na který se právě snažíte dovolat je momentálně nedostupný.... Rainbowlaugh
!!!! I LOVE RAINBOW DASH !!!!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)