Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Větší důvod = větší průšvih? Rainbowlaugh není to jen blbá poznámka - bezpečnost se často řeší až v případě většího průšvihu. Zatím větší důvody nejsou, buďme rádi.

Ok, nemá smysl se o tom přít - respektuji názor admina, jakožto i moji uživatelé respektují svého admina, tedy mě Pinkiesmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Dosť som rozmýšlala nad tým, že či by sme nemohli mať niečo ako Galériu Avatarov (každý užívatel by mal svoju a dostať sa knej by sa mohol každý a našiel by ju v profile toho užívateľa) pretože mňa (a možno aj iných) zaujímajú avatary ktoré užívatelia maly pred mojím zaregistrovaním. Ale mne je to jedno či by sa to dalo urobiť alebo nie. Pinkiesmile
https://youtu.be/OK4gr6k4hps
--
Hence nothing remains

except

for our

regrets.

Odpovědět
Avatary nemá zmysel moc meniť, na tož zálohovať, toto nie je facebook.
FCAf5ad A+ C** D H+ M-- P R- T++ W-- Z- Sm RL-* a# cn+++ d+ e- f+ h* iwf+++ j p sm#
Skloňujte Kiraa podľa předseda/hrdina Ajsmug
Odpovědět
V nepřeberném množství orbrázků co existujou by bylo zbytečný uchovávat random avatary Pinkiesmile bud najdeš originály na netu a kreslený avatary maj autoři na DAčku; a kvůli historii to neni potřeba Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Chybí mě možnost show/hide. Šla tato funkce přidat?
[Obrázek: ?di=313400382860]
Odpovědět
Tato funkce tu byla už za starého tlačítka Spoiler, bohužel, byla nahrazena začerněním. Taky jsem byl proti ....
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Text je dobré začernit [spoiler: …………] obrázky je dobré dávat do show/hide. Já sem pro obě verze akorát bych odstranil slovo spoiler při dávání [spoiler: …………] protože když je ucelený dlouhý text tak to nevypadá dobře.
Ukázka takového textu ……[spoiler: …………………………]…………………………[spoiler: ……………]……………………[spoiler: ]…………………………………………………[spoiler: ……………………Taky mě vadí prosvítající barva textu přes spoiler.…………………………………………]…………………………………[spoiler: ………………]……………………………………………………………………………………………………………………………………[spoiler: …………………]……………………[spoiler: ………]……
Odpovědět
Vidim to stejně jako Krajkhour.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Já se tedy přidávám k petici za tlačítko hide/spoiler/whatever s tím, že tohle už jsem, myslím, jednou vytýkal Pinkiesmile
A ještě rovnou znovu říkám, když už se to řeší, že mi připadá poněkud hloupé, že začerněný text musím označit místo prostého přejetí kurzorem jako všude jinde. Tohle mám sice ošetřené s User CSS, ale myslím si, že by to mohlo ocenit víc lidí.

A když už jsem u těch úprav CSS, popout vzkazník - defaultně stejně vysoký, jako když je na hlavní stránce, což IMHO trochu zabíjí jeho užitečnost (má to dané inline stylem). Tohle mám taky ošetřené user CSS, takže mě to tolik nepálí, ale určitě by to stálo za opravu.
Odpovědět
(18.06.2012, 19:32)Dumbass_CZ Napsal(a): Tato funkce tu byla už za starého tlačítka Spoiler, bohužel, byla nahrazena začerněním. Taky jsem byl proti ....
(18.06.2012, 23:16)Zmok Napsal(a): Vidim to stejně jako Krajkhour.
(18.06.2012, 23:43)Alkel u3 Napsal(a): Já se tedy přidávám k petici za tlačítko hide/spoiler/whatever s tím, že tohle už jsem, myslím, jednou vytýkal Pinkiesmile
Děkuji za podporu.
(18.06.2012, 23:43)Alkel u3 Napsal(a): A ještě rovnou znovu říkám, když už se to řeší, že mi připadá poněkud hloupé, že začerněný text musím označit místo prostého přejetí kurzorem jako všude jinde. Tohle mám sice ošetřené s User CSS, ale myslím si, že by to mohlo ocenit víc lidí.
Mělo by to být volitelná funkce.
Zobrazit Spoiler při najetí kurzoru ano/ne.
Uvítal bych změnu velikosti okna odpovědí. Je tam dost nevyužitého místa. Twistnerd
[Obrázek: ?di=10134006235715]
[Obrázek: ?di=113400624004]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)