Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 3.91 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antošíkova grafická tvorba
Do EQD Drawfriendu se zase dostala tvoje kresba Dashie. Když si to prohlížím, tak se na ty obrázky vždycky podívám a říkám si "Není to od Antošíka?". Jsem tam teď zase jednu uviděl a poznal jsem to. Yay, máš osobitý styl!
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Nice, double tap Rainbowlaugh dva obrázky v jednom drawfriendu, Pinkie a Dashie Rainbowlaugh xe xe xe.

Díky za info.

Btw. osobitej styl má víceméně každej. O to větší challeng je napodobit ostatní tka, že v tom člověk nepozná tebe =)
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Hehe CG! Rainbowlaugh
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
[Obrázek: ej_djey_by_anttosik-d670eo1.png]
(klik = přechod na originál)

Mé v poslední době největší dílo s kterym sem si dal hodně práce. Uaaaa.
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Oh god those moutains! And that sky! Jezus! I jizzed my pants...

PS: Toho prokletí se asi nezbavíš... Pinkiesmile
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Owaaaaa to je proste úžasné! *.* Máš odo mňa +! Raritywink
"I’m having fruit salad for dinner. Actually, it’s mostly grapes. All grapes, really. Fermented grapes… Wine, I’m having wine for dinner"

Odpovědět
Kdo nemáte dost světlej monitor: podívejte se do odrazu v těch očích :-)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
To pozadí je vskutku užasné o tom žádná. Ovšem celkem mě děsí ten malý nightmare fuel, co se vynořil v popředí.
Oči máš opravdu krásně propracované, ale s tou jejich obrovskou velikostí a minimálním mezerou mezi sebou to působí celkem strašidelně a pomalu, jako by na tu hlavu vůbec nepatřily. Moc tomu nepomáhá ten fakt, že ses tak moc soustředil na detaily, že ve výsledku vlastně Applejack nemá žádný výraz, jen takový prázdný pohled kupředu, což tu strašidelnost ještě umocňuje. Plus, když už se tak neuvěřitelně pářeš s celým jejím tělem, tak asi už nepujde udělat ty pihy a cutie marku takhle, vypadají tak nějak nalepeně.
CM jsem vždy bral jako něco, co se na tělu poníka prostě jen tak objeví, tudíž by asi měla taky mít texturu srsti. To samé by možná bylo dobré u těch pih, takhle vypadají trochu, jako kdyby to byly přišité kusy látky nebo lisiny.
Toď snad vše, trošku jsem se rozjel, sry. Twilightblush

Odpovědět
^ this
Plus ještě čumák... ve spojení s tou úzkou mezerou mezi očima vypadá spíš jako protáhlý lidský nos (že by si AJ spletla jabloň a frňákovník?), tlama by možná mohla být níž. A ten klobouk se jen tak vznáší ve vzduchu? Není vidět, že by ho jakkoliv držela.
Pozadí i ten detail odrazu v očích jsou vážně nádherné... připomínka s pihami je spíš podle osobních preferencí, já si vždycky představovala, že pihy a cutie mark mají o něco kratší srst než zbytek těla a proto se do srsti tak jako "propadají" (což pihy na tvém obrázku dělají, ale ta jablíčka vypadají jak přilepená).
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Takže:

Pihy beru jako místo, kde nerostě srst + jiné zbarvení, a tak jsem to tak i udělal (genetika). Cm si taky představuju jako magicky obarevnou srst na danym místě, při originální verzi obrázku a zoomu je vidět že i ty jablka maj v sobě různobarevné chloupky, ale při jakymkoliv jinym prozkoumání to asi nevypadá tak, že by to tam pasovalo. Šlo by to více zamaskovat, ale mě se zdá, že to takhle stačí - přece jen je to cutie mark, má magický původ.

=)
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)