Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Co se týká spoileru - mě se tedy spíše líbí, že text musíš označit myší - vyvaruješ se tak náhodného zobrazení po přejetí.
Pokud to mít jako nastavení, tak aby si to určil každý uživatel sám ve svém profilu, nikoliv autor příspěvku při psaní...

Jinak varianta spoileru, kde se schovává jako celý blok není špatná... Ale nehodí se to na krátké texty, kde je jen pár slov...

Na tom se asi nikdy neshodneme, protože někomu bude vyhovovat černý text, někomu blok, který se zobrazí nebo skryje (ať text nebo obrázek) a někdo by třeba zase raději, aby se zobrazil po najetí myší...

Nezávidím adminovi... Rainbowlaugh

Jinak to okno se dá zvětšovat, pokud máš "správný" prohlížeč (mam FF v13.0.1) - nechám to jen jako přílohu - obrázek má velké rozlišení Pinkiesmile :
   
Odpovědět
v pravém dolním rohu si to můžeš normálně roztáhnout
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Stejně by bylo lepší, kdyby to bylo roztažený už od začátku.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Nedaří se mi připojit se na fórum přes Tapatalk. Nic víc mi ani neřekne.
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
Na to musí mať fórum Tapatalk pulgin. Neviem či to nie je len na phpBB. Ale ak sa dá rozbehať aj na MyBB bol by som všetkými desiatimi za takýto upgrade Pinkiesmile

//edit:
Kód:
http://www.tapatalk.com/activate_tapatalk.php
vo výbere je aj MyBB, takže tá možnosť tu je.
FCAf5ad A+ C** D H+ M-- P R- T++ W-- Z- Sm RL-* a# cn+++ d+ e- f+ h* iwf+++ j p sm#
Skloňujte Kiraa podľa předseda/hrdina Ajsmug
Odpovědět
(19.06.2012, 13:55)Dumbass_CZ Napsal(a): v pravém dolním rohu si to můžeš normálně roztáhnout
Nemůžu asi to Firefox 3.6.28 nepodporuje.
Odpovědět
(19.06.2012, 15:04)Arosis Napsal(a): Nedaří se mi připojit se na fórum přes Tapatalk. Nic víc mi ani neřekne.

Vime o tom, pri aktualizaci se na forum vloudil nejaky sotek, Flaiming to resi.
Odpovědět
Když na toto fórum najedu ve Win8, tak mě chrome otravuje, jestli nechci tapatalk xD
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Čtu to tady a některé změny určitě udělám, nicméně mám teď zkouškové, takže prosím ještě o chvíli strpení.
Odpovědět
(19.06.2012, 17:25)Mondrogar Napsal(a):
(19.06.2012, 15:04)Arosis Napsal(a): Nedaří se mi připojit se na fórum přes Tapatalk. Nic víc mi ani neřekne.

Vime o tom, pri aktualizaci se na forum vloudil nejaky sotek, Flaiming to resi.

Ono na fore bol Tapatalk? To mi uslo Rainbowlaugh
FCAf5ad A+ C** D H+ M-- P R- T++ W-- Z- Sm RL-* a# cn+++ d+ e- f+ h* iwf+++ j p sm#
Skloňujte Kiraa podľa předseda/hrdina Ajsmug
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)