Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlasový server pro Bronies.cz (Mumble)
Hej, to je přesně můj styl konverzace! Dnes odpoledne bych se měla ukázat Twilightsmile
Odpovědět
Hmm..mumble mám,ale ještě jsem ho nezkoušela Rainbowlaugh možná se po škole pokusím zapnout a "pokecat" s vámi Rainbowlaugh ..ale když nás bude víc než 5 ..nebudeme se přeřvávat? O.o Twilightoops
Odpovědět
Ne, většinou nemluvěj všichni a nikdo z nás tady nemá potřebu přeřvávat ostatní, takže to vychází i ve více lidech =)
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Super,tak snad to bude tak jak říkáš Pinkiecrazy...kdyžtak budu odposlouchávat Pinkiecrazy
Odpovědět
(30.05.2013, 12:41)Dbleki Napsal(a): Hmm..mumble mám,ale ještě jsem ho nezkoušela Rainbowlaugh možná se po škole pokusím zapnout a "pokecat" s vámi Rainbowlaugh ..ale když nás bude víc než 5 ..nebudeme se přeřvávat? O.o Twilightoops

Jak pise Antosik, je to jen lidech. Tyhle komunikacni programy pouzivam uz nejakej rok a zazil jsem, ze se tri lidi nebyli schopni bavit, protoze mluvili jeden pres druheho a zaroven i situaci, kdy nas bylo 45 a kazdy rekl co chtel a potreboval Pinkiesmile
Odpovědět
Zdá se mi to, nebo je ten Mumble dneska nějakej špatnej? Už asi 3x mi to spadlo s nějakou chybou serveru, když se někdo připojil tak to spadlo, mě to reconectlo...

Kód:
[11:12:02] Welcome to Mumble.
[11:12:11] Connecting to server mumble.bronies.cz.
[11:12:19] Disconnected from server.
[11:12:23] Connecting to server mumble.bronies.cz.
[11:12:27] Connected.
Kód:
[11:19:57] Server connection failed: The remote host closed the connection.
Kód:
[11:23:01] Server connection failed: The remote host closed the connection.


Za to může určitě ten z anonymous, co se tu nedávno představoval. Napíchnul ti server na Mumble Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Asi tak..taky mi to spadlo Rainbowlaugh
Odpovědět
Nějak laguje celý server (VPS), vypadá to na problém u hostingu (párkrát se mi nenačetly ani jejich stránky).

S tím toho moc neudělám... Ajsmug
Odpovědět
Nyní se můžete k serveru připojovat i pomocí URL mumble.bronies.cz Ajsmug
Odpovědět
Vesele se mi podařilo připojit na mumble, avšak mluvit nemůžu a jak se tam píše jsem taky nevymyslela. Je to nějaký blbuvzdorný. Ale slyším všechno.

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)