Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vtipy
#71
Cherilee říká Silver Spoon: Vstaň a podívej se jak sedíš... PinkiehappyPinkiehappy
Chimmy cherry, or cherry changa?Pinkiehappy
....ask...
skype: hadasabrony
Odpovědět
#72
"Jean, vejce!"
"Naměkko, nebo nahniličko, pane?"
"Poškrábat!"

Rainbowlaugh
Odpovědět
#73
Přijde blecha, vidí jámu a říká: „Já tu jámu přeskočím.”
Nepřeskočila.
Přijde blechablecha a říká: „Když to nepřeskočila blecha, tak já blechablecha to přeskočím.”
nepřeskočila.
Přijde blechablechablecha a říká: „Když to nepřeskočila blecha ani blechablecha, tak já blechablechablecha to přeskočím.”
nepřeskočila.
Přijde žába a říká: „Když to nepřeskočila blecha ani blechablecha ani blechablecha, tak já žába to přeskočím.”
nepřeskočila.
Přijde žábažába a říká: „Když to nepřeskočila blecha ani blechablecha ani blechablecha ani žába, tak já žábažába to přeskočím.”
nepřeskočila.
Přijde žábažábažába a říká: „Když to nepřeskočila blecha ani blechablecha ani blechablechablecha ani žába ani žábažába, tak já žábažábažába to přeskočím.”
nepřeskočila.
Přijde jelen a říká: „Když to nepřeskočila blecha ani blechablecha ani blechablechablecha ani žába ani žábažába ani žábažábažába, tak já jelen to přeskočím.”
NEPŘESKOČIL.
Přijde jelenjelen a říká: „Když to nepřeskočila blecha ani blechablecha ani blechablechablecha ani žába ani žábažába ani žábažábažába ani jelen, tak já jelenjelen to přeskočím.”
NEPŘESKOČIL.
Přijde jelenjelenjelen a říká: „Když to nepřeskočila blecha ani blechablecha ani blechablechablecha ani žába ani žábažába ani žábažábažába ani jelen ani jelenjelen tak já jelenjelenjelen to přeskočím.”
NEPŘESKOČIL.
Přijde tygr a říká: „Když to nepřeskočila blecha ani blechablecha ani blechablechablecha ani žába ani žábažába ani žábažábažába ani jelen ani jelenjelen ani jelenjelenjelen tak já tygr nebudu takovej debil a obejdu to. Pinkiehappy
kdo si chce pokecat tak ať napíše SZ nebo skype Twilightsmile
mozek, na který se právě snažíte dovolat je momentálně nedostupný.... Rainbowlaugh
!!!! I LOVE RAINBOW DASH !!!!
Odpovědět
#74
O1: "Já ti mám takový problém ..."
O2: "Povídej."
O1: "Stále říkám své přítelkyni, že nenamalovaná se mi líbí více, ale ona ty malovátka pro mě neodloží. To víš, já mám radši přirozenou krásu."
O2: "Ženy se malují protože se chtějí líbit, to jí nevymluvíš."
O1: "No a když já předělávám starého bavoráka, tak mi řekne - klidně si ho sprav, ale jezdit v tom nebudu - jak nespravedlivé."
O2: "Tak příště až se bude malovat, tak ji řekni - klidně se maluj, ale takový ksicht já líbat nebudu."
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
#75
Jde Derpy pod deštníkem s dírami a ani tak, není mokrá.
Jakto?
Neprší.
Odpovědět
#76
Víte co je nejlepší čtyřnohý přítel člověka ?
Postel !!!
Odpovědět
#77
Víte jaký je rozdíl mezi toaleťákem a motorovkou?
Stačí trocha nepozornosti a prsty jsou v řiti
Nejsem na Bronies? Hraju Oblivion!!! Ajsmug
Nic není nemožné, když se člověk opravdu snaží.
Alexander Veliký
Odpovědět
#78
Blondýnka vjede na křižovatku na červenou a protijedoucí auto to jen tak tak ubrzdí. Vyleze z něj chlap a naštvaně se blondýnky ptá: ,,Dělala jste vůbec někdy řidičák?!" A blondýnka na to se zvednutým ukazováčkem: ,,No určitě víckrát než ty, troubo!"
Odpovědět
#79
Co mají hovno a moped společné?
Šlápneš a jedeš
Odpovědět
#80
Pod hořícím domem stojí hasiči s plachtou. Skočí jeden, chytí ho a je zachráněn. Skočí cikán, hasiči uhnou a on se rozmázne na silnici a hned potom hasiči zakřičí: "Ty spálený už nám sem neházejte"
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)