Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Byl no, respektive je Rainbowlaugh Flaiming to nekde oznamoval.
Odpovědět
Jo, tady to je... Pinkiesmile

(10.05.2012, 08:55)Flaiming Napsal(a): Přidal jsem podporu pro Tapatalk Pinkiesmile Nicméně si nejsem jistý, jestli je to správně nastaveno...tak to prosím někdo ověřte.
Odpovědět
Návrh: voliteľné thubnailovanie obrázkov v [img] tagoch.
FCAf5ad A+ C** D H+ M-- P R- T++ W-- Z- Sm RL-* a# cn+++ d+ e- f+ h* iwf+++ j p sm#
Skloňujte Kiraa podľa předseda/hrdina Ajsmug
Odpovědět
- Tlačítko spoiler u6 funguje taky (používejte hlavně pro obrázky), stejně jako inline spoiler se začerněním. Takže si každý vybere to, co mu vyhovuje Ajsmug

- Velikost textarey pro psaní příspěvku jsem roztáhl.
Odpovědět
(20.06.2012, 21:14)Kiraa Napsal(a): Návrh: voliteľné thubnailovanie obrázkov v [img] tagoch.

Momentálně tu funguje automatiocké smršťování obrázků, které jsou větší než stránka, což IMHO stačí.
Odpovědět
(21.06.2012, 12:13)Flaiming Napsal(a): Momentálně tu funguje automatiocké smršťování obrázků...

Obávám se, že bohužel nefunguje... Viz příloha.
Vyzkoušeno v IE, FireFoxu, Opeře i Chromu.

   
Odpovědět
(26.06.2012, 16:22)Refly Napsal(a):
(21.06.2012, 12:13)Flaiming Napsal(a): Momentálně tu funguje automatiocké smršťování obrázků...

Obávám se, že bohužel nefunguje... Viz příloha.
Vyzkoušeno v IE, FireFoxu, Opeře i Chromu.

Heh přesně to same jsem si říkal i ja hned jak jsem tam dal ten obrázek Rainbowlaugh
oh god..HNNNgggGGHHhhhh.. Rainbowkiss http://www.youtube.com/watch?v=BfpEhIQhUxc
︻÷╦╤---─ <<<<MUSIC&GAMES!!
Když tak si mě přidejte na skypu. Třeba mužem něco zahrát Ajsmug
Music volume ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ 100%
Bass ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ over 9000%!!
Odpovědět
test zmenšování obrázků...
Už funguje! Obnovte si jen cache prohlížeče (CTRL + F5)
Odpovědět
Potvrzuji, díky... Pinkiesmile
Odpovědět
Dotaz: jak funguje informace v nepřítomnosti? Čekal bych, že se po uplynutí nastavené lhůty přepne sama zpátky "přítomen", ale koukám, že v mém případě se tak nestalo...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 10 host(ů)