Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feels
Jop, Gavalanche!
Eyup!

Love and Tolerate je heslo haterů, ne broníků!
Odpovědět


Měl jsem skvělou náladu, ale přečetl jsem si popis a hned byla ta tam. Upřímně řečeno, v celé té věci ohledně Kiki jsem se úplně neorientoval, ale vím, o co šlo. A tohle je silné.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Kto bola tá Kiki?
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Šestiletá holčička, které diagnostikovali rakovinu mozku. Prý ta rodina znala někoho známého nebo co + ta holčička měla ráda poníky, tak se v tom začala angažovat Tara a bronies a organizovali pro ni sbírku a charitativní album, ve kterém měla být tahle písnička. Prý se vybralo na naše přes dvě mega, což je moc hezké, ale bylo to pozdě. Před týdnem, sedmého červa, umřela.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(13.06.2013, 02:50)Fun1k Napsal(a): http://www.youtube.com/watch?feature=pla...0AqTtKHQc0

Měl jsem skvělou náladu, ale přečetl jsem si popis a hned byla ta tam. Upřímně řečeno, v celé té věci ohledně Kiki jsem se úplně neorientoval, ale vím, o co šlo. A tohle je silné.

Requiescat in pace...

Jinak další Forest Rainův počin, který v sobě pojí smutek a krásu zároveň. Mám z toho dost melancholickou náladu, ale není se čemu divit. Patří mezi několik málo lidí, kteří dokáží překládat emoce do hudby až s neuvěřitelnou přesností.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Forest Rain je jeden z mála hudobníkov, ktorým netreba veľa na to, aby zachytili to podstatné. To sa dnes často nevidí.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
No jo... Forest Rain je super... no niekedy to je na mňa až moc
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Normálně z hudby slzy v očích nemám, jedině v kombinaci s nějakým obrázkem, či tak něco, ale tohle... tohle stačí jen poslouchat, a už bulím jak želva.
Odpovědět
Určitě budu zase za cynickou svini, ale co už. Že Kiki umře mi bylo jasné už dávno. Rodiče totiž místo operace s nejistým výsledkem zvolili alternativní léčbu s jistým výsledkem, od lidí, kteří se rádi napakují na lidské blbosti. Z celé situace mi bylo celkem zle, protože spousta bronies nepoužila zdravý rozum a peníze se z nich jen sypaly. Tím dokonce možná víc škodili, než pomáhali.
Tento uživatel dostal varování za propagaci drog.
Odpovědět
(14.06.2013, 00:49)Gris Napsal(a): Určitě budu zase za cynickou ****

[Obrázek: chuck-norris-gif.gif?w=590]

EDIT: editace citace.
-Mel
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)