Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 4.09 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romantické MLP obrázky
Jééééj to je tá Colgate Pinkiesmile Pinkiesmile Pinkiesmile
[spoiler: "Ten nižšie" je s Lyrou Rainbowkiss]
Mňau :3
Odpovědět
Jo ten... Pinkiesmile To je ale jiný autor i jiný poník... Ajsmug
Odpovědět
[Obrázek: DrWFWS5.png]
Odpovědět
[Obrázek: tumblr_moe76a6tCY1ro7861o1_1280.png]
Odpovědět
Moc pekné obrázky.Aj keď ten posledný je podla mňa na spoiler Rainbowlaugh

[Obrázek: appledash_bath_by_sokolas-d63ds8t.png][Obrázek: on_the_bed_by_mewball-d63diwz.png]
Odpovědět
Refly to je trochu přehnan ten první obrázek a hlavně že mi za to dostáváme upozornění Pinkiesmile
Odpovědět
betty2411 : to není přehnané já jsem sem hodil mnohem palčivější (ostřejší) obrázek a dostal sem za něj +1.

Ale vlastně když na to tak vzpomínám dostal sem za něj i varování Rainbowlaugh ale to byla moje chyba (zapomněl jsem tágovat Pinkiehappy ).
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
[Obrázek: 118049+-+applejack+artist+shaami+rarity+ribbons.jpg]
Odpovědět
(14.06.2013, 23:14)betty2411 Napsal(a): Refly to je trochu přehnan ten první obrázek a hlavně že mi za to dostáváme upozornění Pinkiesmile

Nevím co je na něm přehnané, zvláště v topicu Romantické MLP obrázky. Za tento obrázek bych dal upozornění, pokud by byl mimo tento topic a nebyl by ve spoileru označen jako QNSFW. Pinkiesmile


(14.06.2013, 23:56)LikiOne Napsal(a): betty2411 : to není přehnané já jsem sem hodil mnohem palčivější (ostřejší) obrázek a dostal sem za něj +1.

Ale vlastně když na to tak vzpomínám dostal sem za něj i varování Rainbowlaugh ale to byla moje chyba (zapomněl jsem tágovat Pinkiehappy ).

Přesně tak... Ajsmug Viz http://bronies.cz/Vlakno-Twilight-Sparkl...#pid146271 a to je tedy daleko ostřejší, než toto... Pinkiehappy
Odpovědět
[Obrázek: 5ue5BuL.png]
https://youtu.be/OK4gr6k4hps
--
Hence nothing remains

except

for our

regrets.

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)