Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Ja ti nevim clovece, ale ja te vidim normalne online Pinkiesmile
Odpovědět
Ja tiež!
https://youtu.be/OK4gr6k4hps
--
Hence nothing remains

except

for our

regrets.

Odpovědět
Já si občas všiml,že si měl přes paňáčka červenou čárečku Twilightsmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
(28.06.2012, 20:43)Mondrogar Napsal(a): Ja ti nevim clovece, ale ja te vidim normalne online Pinkiesmile

Teď už jo, neb jsem stav přehodil zpátky ručně. Ve středu jsem nastavil nepřítomnost do 24.6.2012, ale značka "nepřítomen" se u mého avataru ukazovala i dneska, po uplynutí této lhůty... čekal bych, když nastavím termín, tak se po tomto datu stav sám změní na "přítomen". Leč nestalo se a tak se ptám, jak je tahle feature nastavena popř. jak má správně fugnovat.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Hned jak se Flaiming ukaze, tak ti jiste odpovi Pinkiesmile
Odpovědět
No, bylo by dobré, kdyby se stav "Nepřítomen" zanechal i po uplynutí, ale zrušil by se až po návštěvě uživatele.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
To by ale pak celé zadávání data ztrácelo smysl... Pinkiesmile
Odpovědět
Neztrácelo - někdy se třteba připojíš na wšifi někde (jako já v Kronoších) ale některé úkoly bys ztam dělat nemohl

Teda já ted píšu jak prase ... šichta na mě zanechala stopy Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Buď ti nerozumím nebo tu každý mluvíme o něčem jiném... Pinkiesmile

Pokud by to bylo tak jak navrhuje Dumbass, tj. aby stav Nepřítomen zůstal i po uplynutí nastaveného data, tak pak nevidím důvod proč bych měl datum nastavovat - když se po jeho dosažení nic nezmění... Pinkiesmile
Odpovědět
Zkrátka a jednoduše - Zadal/a by jsi datum, po kterou se aktivně nezapojíš. A nezruší se ani, když se náhodou někde připojíš (Třeba, pokud jsi někde v přírodě (nebo na táboře, u moře apod.) a náhodou půjdete do města, a tam se přes signál na mobilu napojíš na pár minut - to neznamená, že už jsi aktivní. Ale po tom, co uplyne doba, a ty se připojíš, tak teprv pak se to automaticky zruší.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)