Hodnocení tématu:
  • 30 Hlas(ů) - 4.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlče tvoří
Abych se přiznal já nad těmi obrázky se zamýšlel celou včerejší Sobotu..... Takže..... se nemusíš omlouvat Pinkiesmile
Derp here Derp there everyone wants Derpy! Derpytongue2


Dívejte se také na DeviantART http://xuriux.deviantart.com/ na moje obrázky nebo na webu Bronies http://bronies.cz/Vlakno-Flattieho-Vektorizace
Odpovědět
Já bych měla připomínku jen k podobě textu v české verzi... je to psané dost spisovně a tak tam "si" místo "jsi" a "si si" místo "sis" působí značně nepatřičně.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Vlče teď bude chviličku odpočívat Twilightblush v nemocnici... takže etooo... have some art and don't worry... be happy Pinkiehappy
[Obrázek: fluttershy_mmm____new_hair_design__by_ma...68hyid.jpg]
[Obrázek: rainbow_by_mao_ookaneko-d68hz6t.jpg]Zkoušelo jsem anilinky Twilightblush buu si muset asi trošičku zvykat na ty super syté barvy, které mi spapal scener
[Obrázek: pony202_by_mao_ookaneko-d68hz9z.jpg]
[Obrázek: pony203_by_mao_ookaneko-d68hzbz.jpg]
[Obrázek: pony204_by_mao_ookaneko-d68hzee.jpg]
Po návratu třeba... asi určitě bude víc kreseb Ajsmug
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Copak trápí Vlčátko? Hlavně se uzdrav! Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Vlče je zpátky z nemocnice! Pinkiesmile bylo jsem tam kvuli až příliš častému omdlévání a co jsem se vrátilo, čekala tu na mě velmi příjená zpráva! Pinkiehappy Vyhrálo jsem soutěž, do které jsem asi před měsícem a něco málo navrch kreslilo tento obrázek:
[Obrázek: feather_s_family_by_mao_ookaneko-d69fx6l.png]

Vyhlásila ji Feather, velmi talentovaná pegasis zpěvačka, a zadáním bylo nakresit potomky jejího OC a jejího "special somegriffona"

A asi takto nějak vypadala moje reakce po zjištění: Rainbowkiss

→ a pak mi bylo zase na omdlení Twilightblush
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Nádherné! Nečudujem sa, že si vyhrala. Gratulujem! Pinkiehappy
https://youtu.be/OK4gr6k4hps
--
Hence nothing remains

except

for our

regrets.

Odpovědět
Ooo, velká gratulace, Vlčátko nám ukázalo, že má opravdu velký talent na světové úrovni. Flutterryay
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Gratulace.
Má spisovatelská tvorba


Skype: Memphis-san
Odpovědět
Gratulujem Pinkiesmile znova len tlieskam, lebo slová nevystihnú tú nádheru Pinkiesmile
Im a chicken, addict to an orange juice... and also Derpy Derpytongue2

Formula 1 fan! YAY!!
Odpovědět
Slavná a čím dál víc slavnější! To je to co si vždicky chtělo že? Rainbowlaugh Trollestia

Výborná práce Vlče, výborná tu cenu si bez námitek plně zasloužíš. Gratuluji! Pinkiesmile
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)