Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Ano a potvrzuji, že nové podsekce v Tapatalku vidím... Ajsmug
Odpovědět
Zakázal bych spoilerButt v podpisech, připadá mi to matoucí, například v topicech kde se postuje hodně obrázků na to vždy kliknu. Taky se mi zdá že to kazí celkový vzhled příspěvků.
Sub specie aeternitatis        
Veritas et scientia
Live long and prosper
Sekční moderátor
Odpovědět
Vypni si podpisy. Pořád se na ně budeš moct podívat do profilu. A uvidíš, jak je fórum najednou krásně přehledný.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
(25.06.2013, 23:13)Refly Napsal(a): Ano a potvrzuji, že nové podsekce v Tapatalku vidím... Ajsmug

Já je tam prostě nemám, i kdybych se na hlavu postavil Twilightsmile Asi tedy budu muset zkusit vymazání dat.
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
(25.06.2013, 23:42)tom8811 Napsal(a): Zakázal bych spoilerButt v podpisech, připadá mi to matoucí, například v topicech kde se postuje hodně obrázků na to vždy kliknu. Taky se mi zdá že to kazí celkový vzhled příspěvků.

Bohužel to není technicky možné. Spoiler tlačítko je MyBB značka, musel bych zakázat všechny značky v podpisu a to nechci.
Druhá varianta je zakázat použití Spoiler tlačítka v podpisu pomocí pravidel. Ale to se mi také moc nechce, protože by to znamenalo další práci pro moderátory (hlídání, mazání, varování, ...). Navíc si myslím, že to není zase tak velký problém, aby se to muselo takto zakazovat.
Takže nejlepší varianta je asi to co psal Zmok: Vypni si zobrazování podpisů v nastavení. Ajsmug
Odpovědět
Děkuji Vám , nenapadlo mě to vypnout, takto je to nejlepší řešení.
Sub specie aeternitatis        
Veritas et scientia
Live long and prosper
Sekční moderátor
Odpovědět
(26.06.2013, 07:40)Arosis Napsal(a):
(25.06.2013, 23:13)Refly Napsal(a): Ano a potvrzuji, že nové podsekce v Tapatalku vidím... Ajsmug

Já je tam prostě nemám, i kdybych se na hlavu postavil Twilightsmile Asi tedy budu muset zkusit vymazání dat.

Zkoušel jsi to aktualizovat? Případně, pokud jsi už mazal data, pomohlo to?
Meow?
Odpovědět
Zkoušel jsem všechno a nezměnilo se nic.

Jen tak pro poznámku: Používám Tapatalk 4 a nikoliv ten starý. Možná v tom je zakopaný pes, ale s jinými podsekcemi problém nemám. Do vláken jako takových se dostanu, když si je vyhledám, ale tyto dvě podsekce v náhledu fóra prostě nejsou.
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
Já nemám co dodat. Tato stránka je pro mě jedinečná a úžasná. Gratuluji Administrátorům že se tady o tuto
stránku staráte tak, že vypadá jak vypadá Ajsmug
nevím, nepovím, neřeknu, neumím. Twilightsmile
Odpovědět
Děkujeme... Ajsmug
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)