Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tým na tvorbu pc her
Mělo by, ale nejsem si jistý. Ale i tak by jsi měl mít něco rychlejšího Rainbowlaugh
Odpovědět
To jo. Už něco sháním, ale moje finanční situace není zrovna pěkná Twilightoops ale mám doma pc, který by to zvládl, ale jsem líný to reinstalovat...
Pain is temporary.
YouTube
Moje hudební vlákno
SoundCloud archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět
Už mi to jede, ale vzhledem k tomu, že jsem zatím pracoval jen s Blenderem a to fakt okrajově, tak jsem dokázal jen změnit texturu kostky Rainbowlaugh
Pain is temporary.
YouTube
Moje hudební vlákno
SoundCloud archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět
Táák. Mrknul jsem na pár tutoriálů a myslím, že by bylo fajn vydat novou verzi. Co jsem si zatím jen tak addnul (pokud se vám to bude líbit uploadnu to)
vylepšený pohyb kamery (přidaný pohled ze spoda)
audio listener (to, kam přichází zvuk) jsem z kamery odstranil a přidal na hlavu (reálnější 3D zvuk)
přidal jsem lepší mapu
přidány zvuky, ale ještě se musí nascriptovat.
V menu je teď song.
Zkusil jsem předělat Derpy na Dashie, ale teď vypadá jak klaun, ale to nebude problém.
Pain is temporary.
YouTube
Moje hudební vlákno
SoundCloud archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět
DjAtakke585: Uploadni a já se na to mrknu, ale bez toho modelu dashie Rainbowlaugh (zbytečně zabrané místo)
Ataky jsem si stím kus hrál, ale jediná změna co jsem udělal je že jsem opravil nastavení kvality videa, ale je to stále dost zabugované, musím si s tím zítra pohrát Pinkiesmile (to bude moje náplň práce v češtině, elektronice (ENA) a elektronických strojích a přístrojích (ESP) Rainbowlaugh)

Taky jsem zkusil něco sesmolit v DarkBasicu (trvalo mi to 15min a psal jsem to ke konci češtiny Rainbowlaugh). Je to jednoduché DEMO, které nemá víc jak 3 MB a ukazuje zatím jednoduché přepínání scén pomocí textových příkazů. Hodně jsem toho už z Basicu zapomněl, ale z toho co si pamatuju jsem sesmolil tohle (jen si ještě vzpomenout jak se používá SUB).

Platí tam tyto příkazy:
back, next, exit

DEMO: zde (obsahuje i zdrojové soubory)

funguje ve: WinXP, Vista, 7 (možná 8) a v Linux nebo MAC pomocí WINE(ver1.6) či CrossOveru
Odpovědět
Upload udělám zítra, protože máme doma omezený internet jen na 1 hodinu denně (táta si hrál) navíc mám dost nabitý program, ale od pondělí do neděle tu budu. Budu totiž v Ostravě. Potom jedu na týden na airsoft tábor, ale to je vedlejší. Každopádně upload bude zítra. O prázdninách budem zpravovat to omezení a zprovozním pevnej comp Ajsmug.
Pain is temporary.
YouTube
Moje hudební vlákno
SoundCloud archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět
Ok, už uploaduju na GoogleDrive, tak uvidíme. Až se to uploadne přidám odkaz...

Odkaz (Google Drive): https://docs.google.com/file/d/0B0D46NMz...5oZEk/edit
Pain is temporary.
YouTube
Moje hudební vlákno
SoundCloud archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět
DjAtakke585: Povol přístup k souboru nebo ho uploadni jinam. Nejde stáhnout.


Dneska jsem během vyučování ve škole stihnu dodělat pár oprav a taky vyčistit scriptty od zbytečných řádků kódu.

Co jsem změnil:
[FIX] Kamera neprochází předměty a ani mapou (inspirováno updatem od DjAtakke585)
[FIX] SoundListener připevněný k hlavě Derpy (inspirováno updatem od DjAtakke585)
[FIX] Nastavení kvality videa nyní funguje (6 dostupných módů)
[ADD] Nový kurzor myši
[ADD] U nastavení videa je napsané aktuální nastavení
[ADD] Nový model pro bedny (ještě musím dokončit texturu)

Pozn: Kamera se nyní ovládá podržením pravého tlačítka myši.

Pročištění scriptů:
Také jsem pročistil scripty a zbavil se přes 50 řádků kódu a zlepšil rychlost běhu hry.
Místo gameObject.render.enable=false; jsem použil Destroy(gameObject);, to způsobý že pokud máte vypnutý model derpy tak to ten model nebude zbytečně načítat a nebo pokud ho máte zapnutý, tak to nebude načítat zase tu kostku.

Nové scripty:
mouseCursorHandlerGame.js <- Nastavení kurzoru ve hře (Funkční, bude se vylepšovat)
mouseCursorHandlerMenu.js <- Nastavení kurzoru v menu (Funkční, bude se vylepšovat)
showQualityNames.js <- Zobrazování aktuálního nastavení videa (Funkční, bude se vylepšovat)
cameraControl.js <- Nové ovládání kamery (Plně funkční)

Update uploadnu až budu mít přístup ke změnám co provedl DjAtakke585, abych je mohl přidat k těm mím
a aby nevznikaly dvě oddělené verze.
Odpovědět
Ono to je celkem jedno, změnil jsi to tak, že všechno je teď stejné, kromě mapy a ta není až tak důležitá. Jestli chceš tu mapu (je tam jen odstraněná pohyblivá tráva a přidal jsem pár skal, tím jsem zjistil, že Derpy vyleze úplně všude, včetně skal pod ůhlem 90 stupňů, nevíš jak to fixnout?

jo a sorry, že to není povolený, jdu se na to mrknout.
Pain is temporary.
YouTube
Moje hudební vlákno
SoundCloud archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět
Už jsem to zpravil... promiň za to zpoždění, ale stejně jeto jen super-mini update, spíš jsem si jen vyzkoušel, jak to funguje...
Pain is temporary.
YouTube
Moje hudební vlákno
SoundCloud archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)