Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
(21.01.2012, 19:30)KRAJKHOUR Napsal(a): Měl bych navrch na rozšíření tabulky tagů o další funkce na příklad přeškrtnuté písmo text, barevné písmo
Barvy.

No nevím...tohle nepokládám za nějak extra přínosné. Přeškrtnutí se může hodit, ale barvy jsou docela zbytečné. Koneckonců to funguje, takže stačí najít si syntax tagů Ajsmug
Odpovědět
(21.01.2012, 19:33)Flaiming Napsal(a): No nevím...tohle nepokládám za nějak extra přínosné. Přeškrtnutí se může hodit, ale barvy jsou docela zbytečné. Koneckonců to funguje, takže stačí najít si syntax tagů Ajsmug

Přeškrtnutí textu se určitě hodí. Co se tyče barev beru svůj návrh zpátky. Určitě je lepší mýt používané tagy po ruce než je dohledávat.
Odpovědět
Mám drobnou připomínku k registraci: defaultně je vybráno časové pásmo GMT+10, což se mi zdá vzhledem k pravděpodobnému složení návštěvníků jako poněkud nevhodné (no prostě asi překlep, že? Pinkiehappy
//edit: a pro nepřihlášené se zobrazují špatně časy, předpokládám, že to je stejný problém

A další méně důležitá věc jsou smajlíci. Nešlo by nastavit více aliasů (nebo jak se tomu v těhle systémech říká) pro jednoho smajlíka? Jako třeba 8) nebo Coolphoto pro :cool: a Twilightsmile pro Pinkiesmile? Vím, že v phpBB to jde a je jednodušší při psaní nemuset si pamatovat konkrétní syntaxe smajlíků na různých stránkách. Já vím, můžu si smajlíky naklikat, ale v tomhle klikání moc nemusím, i bb kód píšu obvykle ručně Pinkiesmile .
Odpovědět
Bylo by možné aktivovat tag [img] pro podpisy?
Fluttershy loves everything, everything includes me -> My life is complete Rainbowdetermined2
Odpovědět
Alkel u3: Dam si to do TODO, to by nebylo spatne.

Phoenyx: O tomhle jsme se uz bavili a osobne jsem proti, protoze to pak snizuje prehlednost fora.
Odpovědět
(23.01.2012, 21:44)Flaiming Napsal(a): Phoenyx: O tomhle jsme se uz bavili a osobne jsem proti, protoze to pak snizuje prehlednost fora.

Hups, sorry..
Mám další dotaz. Nevím jestli mám jen levé ruky ale jak se prosím vás přidává příloha nahraná v jednom příspěvku, do druhého? Když sem to totiž zkoušel tak mi to vypsalo [attachment... místo toho aby to zobrazilo přílohu.
Fluttershy loves everything, everything includes me -> My life is complete Rainbowdetermined2
Odpovědět
Phoenyx: Mno, to netusim...mozna to ani nejde Pinkiesmile Ono to ani nema moc smysl...
Odpovědět
jedna z veci co je na tomto fore ina ako som zvyknuty je ze po vstupe do threadu neni ziadna ikonka pri prispevkoch na oznacenie co je nove a co uz bolo precitane ... takto to tak naslepo cuvam ze co som uz asi videl a co nie ... ak by tento popis nebol dostacujuci tak dodam screeny ale tak snad sa chapeme Rainbowlaugh
Odpovědět
(23.01.2012, 23:50)Flaiming Napsal(a): Phoenyx: Mno, to netusim...mozna to ani nejde Pinkiesmile Ono to ani nema moc smysl...

Pro mě to to smysl má. Chtěl sem přidat obrázek do sekce obrázky -> minecraft a pak do sekce offtopic -> muj minecraft server. Takže na jednom to mám pomocí přílohy a na druhém mám zobrazený obrázek přímo, což roztahuje fórum a nevypadá to hezky.
Fluttershy loves everything, everything includes me -> My life is complete Rainbowdetermined2
Odpovědět
(24.01.2012, 09:04)Phoenyx Napsal(a):
(23.01.2012, 23:50)Flaiming Napsal(a): Phoenyx: Mno, to netusim...mozna to ani nejde Pinkiesmile Ono to ani nema moc smysl...

Pro mě to to smysl má. Chtěl sem přidat obrázek do sekce obrázky -> minecraft a pak do sekce offtopic -> muj minecraft server. Takže na jednom to mám pomocí přílohy a na druhém mám zobrazený obrázek přímo, což roztahuje fórum a nevypadá to hezky.

Tož pak prostě nahraj ten obrázek na nějaký image server a postni to sem jako odkaz/přímé vložení obrázku Pinkiesmile Bohužel tento systém není dokonalý, takže holt musíme občas dělat ústupky.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 9 host(ů)