Anketa: Líbí se vám moje kresby?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
60.42%
29 60.42%
Ano
39.58%
19 39.58%
Celkem 48 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.57 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] Sissi někam napatlá pár čar a říká tomu poník, člověk nebo whatever co to má být
Jo jo..dlouhé řasy jsou fajne..pokud jsou i správně " zaspicatele" Pinkiesmile.
Odpovědět
Tak tu mám něco z dneška, Wormsikovo OC Sparky. Dole jsou detaily.

[Obrázek: wormsik_s_oc_sparky_by_sissi1000-d6clt59.jpg]

A ještě jednu kresbu z Festivalu Fantazie. Prostě když vidím tuhle pózu, vybaví se mi tohle OC. Je to moje mistrovské dílo, na míle předčí všechny ostatní. Tak si to užijte.

[Obrázek: just_for_fun_by_sissi1000-d6clsi6.jpg]

Ta cenzura je tam proto, abych ještě zůstala naživu. Ano, ten čumák s tím souvisí.


Přiložené soubory Miniatury
       
Odpovědět
Já vím, co je pod tou cenzurou, heč! Pinkiehappy
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
Chtělo by to po naskenování maličko upravit pro větší kontrast Derpyderp1 Sparky jinak, na tom, co vidím, vypadá jako pěkný poník, má možná akorát trochu placatější hlavu.
Proč nespíte, ženský? Pinkiehappy
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Jak říká cros.. breboha příšerně ofocené ! Pinkiesmile
Odpovědět
Možná to bude vidět trooošku líp takhle. Samozřejmě to pak zvýrazní artefakty a šum, ale s tím se dá těžko co dělat Twilightoops

[Obrázek: 6czWuyn.jpg]

[Obrázek: 1BYB69r.jpg]

[Obrázek: UCe2Ykd.jpg]
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Děkuji Discordiane Pinkiesmile
Odpovědět
To něčí OC..proč vypadá podobně jako mé? ( cm,hriva) až na oči..ehm..
Odpovědět
K tý kresbě z toho FFka.... mě přijde divnej ten čumák a to, že ta hříva vypadá jako by byla průhledná Rainbowwild A taky nevim proč, ale zdá se mi že má takovej dlouhej krk... ale to se mi asi fakt jenom zdá Rainbowlaugh
Silence will fall! Rainbowlaugh


Odpovědět
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/orig...cehoof.jpg

Milý lidé, tohle je před kreslená póza z výtvarného workshopu na FFku. Ano, schválně jsem to nakreslila jak nejhůř jsem mohla a ano, je to OC blekiny, protože když uvidím tuhle pózu, automaticky se mi vybaví tohle OC. To jste tak blbí nebo jen trollíte?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)