Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Pokud smejici se Fshy najdeme, tak snad bude, ale moc s tim nepocitej.

Hlas v anketach je mozne menit.
Checkboxy umi, pokud to ten, kdo zakladal anketu povoli Pinkiesmile
Odpovědět
Najít smajlíka potřebnejch rozměrů nebo obrázek na jeho vytvoření? Smajlíky můžu vyrobit a vhodnou smějící se Fluttershy najdu. Na tom nic není. Byla by poptávka i po nějakých dalších?

Já tu právě zatím na žádnou anketu s možností změny hlasu nenarazil a tam kde by se hodily checkboxy nebyly. Takže, zakladatelé vláken s anketami... jestli čtete tohle vlákno... prosím, prosím Twilightsmile A podle diskuze kolem srazu určitě ne sám.
Odpovědět
To se musis domluvit s Flaimingem, na techniku okolo fora je tu on. Pinkiesmile

Kazda anketa ma moznost zmeny hlasu, tobe to nejde, protoze jsi stale jen a pouze registrovany. tohle muzou delat az uzivatele s rankem ponifikovani (vice v pravidlech fora).

Pokud mas na mysli velky sraz a moznost hlasovat pro vice moznosti tam neni zamerne. Potreboval jsem stanovit presny pocet lidi na urcite datum. Moznost dat vice hlasu nebude v zadnych srazovych anketach, ktere budu vyhlasovat.
Odpovědět
(05.07.2012, 17:54)Ondrahub Napsal(a): Je nějaká jednodušší možnost jak vyhledávat ve vzkazníku? Zrovna bych potřeboval najít pár linků, bohužel nemám ani přibližnou představu o tom kolik stránek zpátky bych je měl hledat, ani o tom kolik stránek za den přibývá.

Ve vzkazníku nahoře je input pro vyhledávání a odkaz na pokročilé vyhledávání Ajsmug Stačí koukat.
Odpovědět
Xeelee: Ohledně anket - je to přesně tak, jak říká Mondrogar.
Odpovědět
(06.07.2012, 12:10)Flaiming Napsal(a): Ve vzkazníku nahoře je input pro vyhledávání a odkaz na pokročilé vyhledávání Ajsmug...

Myslíš tady? http://bronies.cz/index.php?action=full_shoutbox
Já už tam taky potřeboval hledat a nic nevidím... Nemají povolené hledání jen administrátoři? Pinkiesmile

EDIT: Třeba na nápis "Možnosti" vzkazníku taky nejde kliknout... Pinkiesmile
Odpovědět
(06.07.2012, 12:10)Flaiming Napsal(a): Ve vzkazníku nahoře je input pro vyhledávání a odkaz na pokročilé vyhledávání Ajsmug Stačí koukat.

Právěže ať se koukám jak se koukám, tak nic nevidím Twilightoops

(06.07.2012, 13:17)Refly Napsal(a): EDIT: Třeba na nápis "Možnosti" vzkazníku taky nejde kliknout... Pinkiesmile

Já měl vždycky za to, že "Možnosti" sloužili víceméně jen jako nadpis pro odkazy pod tím, tedy pro "Smajlíky" a "Popup Vzkazník". Třeba se pletu Pinkiesmile
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
Odpovědět
Ondrahub: Jo tak, já myslel, že myslíš vyhledávání v soukromých zprávách (na mém druhém webu je to totiž Vzkazník). Vyhledávat v shoutboxu asi nejde...koneckonců je to jen na rychlé zprávy, ne na nějaké dlouhé konverzace.
Odpovědět
Ano Flaimingu, přesně to jsem měl na mysli Pinkiesmile . Tak bohužel to budu muset prohledat ručně Twilightoops . Ale životně důležité to není, takže se na to asi vykašlu Rainbowlaugh
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
Odpovědět
Google, myslím, indexuje i vzkazník, zkuz to přes něj.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)