Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] Esperantina tvorba
#91
Na hory už jsem neměla nějak energii Pinkiesmile Jednak je pořád neumím, druhak už to bylo rozdělané hrozně dlouho a já už to chtěla mít hotové. Tam šlo hlavně o toho draka
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět
#92
Tak... něco málo z CoFFplaye. Jsem ta slečna úplně nalevo Pinkiesmile Nejpodařenější fotka byla asi 1.fotka v příloze (šikana Pinkie Pie :-P)
Celý kostým je má práce.


Přiložené soubory Miniatury
           
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět
#93
jen do ní... Rainbowlaugh
Odpovědět
#94
Menší rychlovka, abych se trochu před skupinovou tvorbou rozkreslila... Mé OC Blue Ink Pinkiesmile Hotovo za hodinu a půl

[Obrázek: blue_ink_oc_by_esperanta_dragon-d6dfc4f.jpg]
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět
#95
strašně se mi líbí porovnávat velikost rohů očí a uší kreslíš ty poníky takové dospělé-
btw není ten roh až moc tlustej ?
Odpovědět
#96
Čo sa mi zdá divné je ľavá predná noha (Z môjho pohľadu pravá) Možno sa to zdá len mne ale pripadá mi to ako súčasť k tej zadnej Rainbowlaugh No inak je to fakt super! Pinkiesmile Možno, že roh je hrubší ale to nie je taká veľká chyba.. Odlesky a všetko super! A čo som a pozerala aj na staršie tvorby.. Musím ti dať + Pinkiesmile
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
#97
Mě ty pohybovky nikdy moc nešly Pinkiesmile u poníků, natož u humanoidů.

Nicméně, tady ikonka pro Dejva. S barevným pozadím a s transparentním.

Verze s pozadím:
[Obrázek: davel_icon_transparency_by_esperanta_dragon-d6djrn3.jpg]

Transparentní verze:
[Obrázek: dave_ikon_by_esperanta_dragon-d6dmist.png]
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět
#98
V jakémkoliv programu, který umí vrstvy. Photoshop, Paint.NET, Gimp.... Duplikuješ obrázek, smažeš "pozadí" nahradíš vrstvu pozadí prázdnou a pak z duplikátu obrázku smažeš to, co má být neviditelné a uložíš jako PNG. The end.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#99
Díky, zkusím to
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět
(15.07.2013, 09:43)Baterka Napsal(a): strašně se mi líbí porovnávat velikost rohů očí a uší kreslíš ty poníky takové dospělé-
btw není ten roh až moc tlustej ?

Díky Pinkiesmile Jinak ano, roh je tlustý, ale už se mi ho prostě nechtělo upravovat. Tady hrála velkou roli lenost :-P
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)