Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvorba slečny Lampičky
Tak toto je úžasné! Rainbowlaugh Ten výraz je ... namračený? Pinkiehappy A citujem Purple Wish XD
"I’m having fruit salad for dinner. Actually, it’s mostly grapes. All grapes, really. Fermented grapes… Wine, I’m having wine for dinner"

Odpovědět
Výraz má působit naštvaně a zmateně. Pinkiesmile A děkuji.

Pokud by byla nějaká konstruktivní kritika, tak se zlobit nebudu, jistých nedostatků jsem si všimla i já sama.
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
Abyste věděli: Nějakou dobu se asi nedostanu na notebook, což znamená žádné kreslení. Snad zájemcům o OC tedy nebude vadit, že si trochu počkají. Pinkiesmile Aspoň si do té doby urovnám myšlenky a poníci na obrázcích nebudou vypadat, jako by spolkli citrón.
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
Mě se tvé výtvory moc líbí ^^ Kéž bych uměla takhle kreslit na počítači Pinkiesmile Jo ten poslední obrázek Purple vystihla opravdu dobře Rainbowlaugh
Odpovědět
A když nemáte citron, tak jim dejte limetku. A když nemáte ani limetku, tak jim nedávejte nic! Rainbowlaugh
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
A co když nemáme nic? Rainbowlaugh
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
Když ti dá život citrony, nedělej citronádu...
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Jeden rozkreslený obrázek. Dárek. Pinkiehappy Zatím pouze obrysy a základní barva pozadí.
Předběžná verze, ještě budu něco měnit.
[Obrázek: ONtmim5.png]
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
Výraz tý klisničky vpravo... Rainbowlaugh
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
etooo... (Lampi udělala by si mi prosím oc ?)
pokud ne nevadí. (časem až budeš mít náladu se na to můžeš mrknout)
tak aspoň sem překonal rozpaky.
jinak lineart super !
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)