Hodnocení tématu:
  • 30 Hlas(ů) - 4.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlče tvoří
Aha tak jak se tak dívám na první příspěvek na ty práce tak už vím proč jsi mé OC dělala ručně.....Ajsleepy Byla jsi v nemocnici.....
Derp here Derp there everyone wants Derpy! Derpytongue2


Dívejte se také na DeviantART http://xuriux.deviantart.com/ na moje obrázky nebo na webu Bronies http://bronies.cz/Vlakno-Flattieho-Vektorizace
Odpovědět
Obrázek pro Serana hotový, snad se bude líbit Twilightblush a doufám, že Eris vypadá dost svůdně Trollestia

[Obrázek: request_4___seran__eris_by_mao_ookaneko-d6emd9i.png]
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Rainbowhuh VAU! Tohle je dokonalé. Stínování i ta póza... Jednou chci umět kreslit tak jako ty. :3
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
[Obrázek: mlfw5803-23543.png]

... doopravdy takhle vypadám je to ... nádherné Pinkiegasp
dokonalé ... IT SO .. AWESOME ! Rainbowkiss
DĚKUJI ! Heart
What fun is there in making sense ? Pinkiecrazy
YouTube kanál | KAŽDÁ NOVÁ STRÁNKA JE MÁÁÁÁÁ !
Odpovědět
Vlče ! Asi jsi si toho všimla, ale na Deviantartu ti pod ten tvůj nádherný obrázek Eris napsala i ta co Eris vymyslela (prvně nakreslila) a myslím že se jí to líbí Pinkiehappy
What fun is there in making sense ? Pinkiecrazy
YouTube kanál | KAŽDÁ NOVÁ STRÁNKA JE MÁÁÁÁÁ !
Odpovědět
Rainbowderp vau... popravdě jsem si toho nevšimlo a teď je mi trochu provinile, že jsem použila něco, co není moje... ale očividně to není problém Twilightblush
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
viděl jsem hodně lidí co kreslilo Eris. Pochybuji že všichni do jednoho se jí na to ptaly.
A myslím že tím jejím komentářem byli všechny tvé hříchy odpuštěny ... a že se jí to opravdu líbí Pinkiehappy
What fun is there in making sense ? Pinkiecrazy
YouTube kanál | KAŽDÁ NOVÁ STRÁNKA JE MÁÁÁÁÁ !
Odpovědět
Sice to není obrázek, ale i tak se s tím musím pochlubit, protože to byla mimořádná piplačka. Řekněme, že jsem z oné fialové obludky z blindbagu zkusilo vytvořit Lunu Twilightsmile A na to že jsem mělo k dispozici jenom jeden malý štěteček od šminek a špendlík, to snad nevypadá tak hrozně.

[Obrázek: princess_luna_blindbag_by_mao_ookaneko-d6gqq4p.jpg]

Kvalita fotky nic moc, ale snad je alespoň trohu vidět. Jinak ještě před Lunou jsem si vzalo do parády Rarity, ale tu jsem zapomnělo vyfotit Raritydespair
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Eris je nádherná, wau. A svůdně? Víc než to Twilightblush
A Luna bb vypadá konečně Lunovitě Pinkiehappy
Odpovědět
yay ! co si použila za barvy vlče ?
špendlíkem si dolovala přetahy ?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 24 host(ů)